Hint Magazin Öne Çıkan

Müslüman oyuncu Sana Makbul röportajı

Müslüman oyuncu Sana Makbul röportajı

Khatron Ke Khiladi 11 yarışmacısı Sana Makbul Jhalak Dikkhla Ja gibi bir şov yapmak istediğini söyledi ama Bigg Boss’u da değerlendirecek.


Müslüman oyuncu Sana Makbul Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Bir Garip Aşk da Lavanya Kashyap karakterini canlandırmıştı. 


Oyuncu şuan Divyanka Tripathi, Abhinav Shukla gibi oyuncular ile Khatron Ke Khiladi 11 de yer alıyor. Oyuncuya ile yapılan kısa bir röportajı sizlerle paylaşmak istiyorum.


Cape Town’da KKK ile hayat nasıl?

Burada hayat güzel. Her şey oldukça basıt. Çekim yapıyoruz, yemek yiyoruz, uyuyoruz ve bu böyle devam ediyor. 


Bize biraz kendinizden bahsedermisiniz? 


Ben eğlenmeyi seven, basit ve gerçekçi bir kızım. 

Yarışma senin için nasıl gidiyor ve burada hiç arkadaş edindin mi?İşler benim için iyi gidiyor ve burada birçok arkadaş edindim, ben dahil yarışmacıların hepsi çok tatlı. Shweta Tiwari, Divyanka gibi birkaç kişiyi tanıyordum. Arjun Bijlani çok yakın bir arkadaşım. Shweta ve Divyanka’yı yıllardır tanıyorum. Tanımadığım çok az insan var. Yarışmanın zorlukları ise sürüngenler, Yükseklik, ve su. Ama bunun üstesinden gelmek için buradayız. Rohit Shetty nasıl bir sunucu? İyi bir sunucu ve mükemmel bir akıl hocası. Katı olması gerektiğinde katı. Yardıma ihtiyacınız olduğunda size yol gösterir ve sizi yöneldirir. Sizin için her şeyi yapar, tek yapmanız gereken onu dinlemektir. Seni de Big Boss’ta görecek miyiz? Ya da başka bir realite şovunda?Hep Jhalak Dikhlaa Jaa türünde bir realite şovunda yer almak istedim. Ama Bigg Boss için geçmişte bana teklif geldi. Ozaman beni heyecanlandırmamıştı. Ama  pandemi başladığından beri bize çok şey öğretti, bu yüzden Bu yıl tekrar teklif gelse bunu dikkate alırdım. Bollywood veya Pencap sineması onlara meraklı mısınız?Bollywood, Puncap sinemalarında çalışmak istiyorum. Çünkü Bollywood ve Pencap sinemaları ile ilgili bir deneyimim yok. Ama yakında bir şeyler gelebilir, bazı iyi haberler, bekliyorum.

Müslüman oyuncu Sana Makbul röportajı
Müslüman oyuncu Sana Makbul röportajı


Bir kaç Güney filmi çektiğinizi duyduk,  ne zaman gösterime girecekler.


Evet Güney filmlerinde yer aldım. Haziran sonu ya da Temmuz’da Güney filmim vizyona girecek, daha sonra diğer filmim vizyona girecek. Telugu endüstrisinde çalışmıştım ve şu anda Tamil endüstrisinde çalışıyorum. 

Yorum Bırakın