Hint Magazin Öne Çıkan

Sidharth Shukla yardım etmiş.

Sidharth Shukla yardım etmiş.

Balika Vadhu İkimizin Yerine hint dizisinde Shiv karakterini canlandıran hintli oyuncu Sidharth Shukla dizide Anandi karakterini canlandıran merhum oyuncu Pratyusha Banerjee’nin ailesine yardım etmiş.

Sidharth Shukla, karantina sırasında Pratyusha Banerjee’nin babasına zorla 20.000 ₹ rupi göndermiş. Geç aktör Sidharth Shukla’yı Türk hayranları Shivraj Shekhar rolü ile çok sevmişti. 

Pratyusha Banerjee’nin babası o dönem çıkan söylentiden de bahsetti. “Bunun nasıl olduğunu anlayamıyorum. Onu oğlum olarak gördüm. Balika Vadhu İkimizin Yerine çekimleri sırasında Sidharth ve Pratyusha yakın arkadaş olmuşlardı. Birçok kişi Sidharth Shukla ile arasındaki ilişkiden bahsetti. Bu yüzden Sidharth eve gelmeyi bırakmıştı.” Dedi.

Ve devam etti. “Bana sık sık WhatsApp’tan mesaj atıp sorardı. Birşeye ihtiyacınız var mı diye. Pratyusha Banerjee’nin babası Sidharth Shukla’nın kendileriyle süreklı temas halinde olduğunu söyledi. Shankar “Bu karantina sırasında bana sürekli mesaj atardı.

Sidharth Shukla yardım etmiş.
Sidharth Shukla Pratyusha Banerjee

Son mesajını birkaç ay önce aldım. ‘Amca teyze yardıma ihtiyacın var mı?’, ‘İyi misiniz? ‘Herhangi bir şekilde yardım edebileceğim birşey var mı?’  Bana zorla 20.000 rupi göndermişti.

“Sidharth’ın Pratyusha’nın babası Shankar Banerjee’e Kovid-19 karantinası sırasında 20.000 ₹ rupi  gönderdirmesi bu kadar düşünceli bir olması ne kadar güzel bir davranış. 

Yorum Bırakın