Hint Magazin Öne Çıkan

Shaheer Sheikh’nin yaşadığı zorluk

Shaheer Sheikh’nin yaşadığı zorluk

Pavitra Rishta Baş Tacım sezon iki de Ankita Lokhande ile başrolü paylaşan Shaheer Sheikh yer aldığı Mahabharat’dan önce maddi sıkıntı çektiğini söyledi.

Oyuncu o dönem para kazanmak için fotoğrafçılık yaptı. Bir röportajda Shaheer, kariyerinin başlarındaki mali mücadelelerinden bahsetti.

“Elbette fotoğrafçılığa geçtiğimde Navya dizim ile Mahabharat dizim arasında büyük bir boşluk vardı. Bende para kazanmak için Fotoğrafçılık yapmaya başladım” dedi.Daha önce, bir Instagram gönderisinde Shaheer, Pavitra Rishta’da yer almak ve Sushant’ın yerine geçmek konusunda nasıl “isteksiz” olduğundan bahsetti.

Shaheer Sheikh'nin yaşadığı zorluk
Shaheer Sheikh’nin yaşadığı zorluk

Shaheer “Sonra düşündüm, Sushant’ın her zorluğu göğüs gerecek biri olduğunu bildiğim için. Sushan’tın yerine geçmenin izleyicinin beklentilerini karşılamanın zor olduğunu ama ama bunu denememenin daha zor olduğuna karar verdim. Sushant benim yerimde olsaydı bunu yapardı diye düşündüm ve bende yapmaya karar verdim.” Dedi.

Bu arada Shaheer ve eşi Ruchikaa Kapoor’un geçtiğimiz günlerde bir kızı oldu. Nasıl bir baba olacağı hakkında konuşan oyuncu, “Çocuğumu şımartabilirim. Ancak düşüncelerimi veya görüşlerimi çocuğuma kabul ettirmek için onu asla zorlamayacağımı da biliyorum.” dedi.

Yorum Bırakın