Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Mahira Khan kimdir?

Mahira Khan kimdir?

Humsafar Pakistan dizisinde Khirad Ashar Hussain karakterini canlandıran oyuncu Mahira Khan kimdir?Dini, boyu, Kilo, yaşı ve hakkında bilinmeyenler.

Gerçek Adı: Mahira Hafeez Khan

Takma Adı: Mazdoor Khan

Mesleği: Oyuncu

Popürel olduğu Tv Dizisi Humsafar karakteri Khirad Ehsan

Boyu: 1.70 cm

Kilosu: 55 Kg

Doğum Tarihi: 21 Aralık 1984 

Yaşı: 36

Doğum Yeri: Karachi, Pakistan

Burcu: yay

Ailesi hakkında bilgi yok.

Kendisinden küçük 1 kardeşi var 

Dini: İslam 

Hobileri: kitap okumak, eski müzikleri dinlemek. Gaurav Wadhwa kimdir? Hintli oyuncu Gaurav Wadhwa Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de Samar Kapoor karakterini canlandırdı. Aynı Zamanda Yeh Hai Mohabbatein Sev Yeter’de de rol aldı.


Yaşadığı Tartışmalar: “Bol” filminden sonra evlilik hayatı yolunda gitmedi ve 2014 yılında kocası Ali’ye  boşanma davası açtı.
Eski Eşinin Adı: Ali AskariÇift 2007’de evlendi ve 2015’de ayrıldı. Bir çocukları Var Adı: Azlaan

Mahira Khan kimdir?
Mahira Khan kimdir?


Mahira Khan Hakkında Az Bilinen Bazı Gerçekler

 Mahira Khan sigara kullanıyor mu ?: Evet 

Mahira Khan alkol kullanıyor mu ?: Evet,

Mahira’nın ailesi aslen Meerut, Uttar Pradesh, Hindistan’dan geliyor. Karaçi merkezli, ABD’de eğitim görmüş ve kariyerine VJ olarak başlamıştır. Uttaran kördüğüm oyuncularının kötü alışkanlıkları Uttaran Kördüğüm oyuncularının kötü alışkanlıkları neler. Tina Datta, Rashami Desai, Nandish Sandhu ve diğer oyuncuların kötü alışkanlıkları neler? 


Oyunculuk dışında, MTV Pakistan’da “Mahira ile Hafta Sonları” ve Aag TV’de “En Çok Aranan” şovuna ev sahipliği yaptı.
TV şovu “Humsafar” sadece Pakistan’da değil, aynı zamanda prömiyeri Zee Zindagi’de Hintli izleyiciler tarafından da beğenildi.

Mahira Khan kimdir?
Mahira Khan kimdir?


 Okulda en sevdiği ders Kimya’ydı. Oyunculuktan önce kasiyerlik, tuvalet temizliği, dükkana bakma gibi işler yaptı. 2012 yılında Pakistan’daki En Güzel Kadın seçildi.  Günlük aktiviteleri ve duyguları hakkında günlük yazmayı seviyor. Los Angeles’ta okurken kocası Ali ile tanıştı.


 Ailesine, Raees’te (2017) Shahrukh Khan’ın karşısında rol aldığını söylediğinde, annesi buna inanmadı, ancak babası Google’de araştırdıktan sonra nihayet buna inandılar.

Umarız Kanal 7 Hint dizileri gibi Pakistan dizilerini de göstermeye başlar. Eminim Pakista dizileri de hint dizileri kadar tutulacaktır.

Yorum Bırakın