Hint Magazin Öne Çıkan

Sidharth Shukla 40 yaşında hayatını kaybetti

Sidharth Shukla 40 yaşında hayatını kaybetti

Hintli oyuncu Sidharth Shukla 2 Eylül 2021 Perşembe sabahı anı geçirdiği kalp krizi sonucu öldü.


Verilen bilgilere göre oyuncu Mumbai’deki Cooper hastanesine getirilmeden önce yolda zaten ölmüştü. Şu anda, doktorlar ölüm nedenini belirlemek için otopsi yapıyorlar. Oyuncunun son ayinlerinin Cuma günü yapılacağı söylendi. Bildirildiğine göre oyuncu Çarşamba gecesi göğüs ağrısından şikayet ederek aynı binanın 6. katında oturan annesinden kendisini ziyaret etmesini istedi. Onunla konuşup su içtikten sonra uyudu. Daha sonra kalp krizi geçirdi.

Sidharth Shukla’yı Türk hayranları Balika Vadhu İkimizin Yerine hint dizisindeki Shiv karakteri ile tanımış ve çok sevmişti. Dünyaca ünlü olan hintli oyuncu Bigg boss 13’ün de kazananı olmuştu. Oyuncunun Sevgilisi Shehnaaz Gill büyük bir şok geçiriyor. Oyuncunun bir çok hayranı, kendisi gibi oyuncu olan arkadaşları haberi alır almaz hemen Sidharth’ın ailesinin yanına gitti.

Sidharth Shukla’nın ölümü hakkında bilgi almak için sağlık departmanı ekibi Cooper Hastanesi dekanı ile görüşüldü. Merhum aktörün ailesi, Mumbai Polisine herhangi bir ‘zihinsel baskı’ altında olmadığını söyledi. Oyuncunun ailesi herhangi bir söylentinin ortalıkta dolaşmasını istemiyorlar. Polis, Sidharth’ın vücudunun incelendiğinde ve herhangi bir yaralanma bulunmadığını söyledi. oyuncunun otopsi’si saat 17.00’de yapılacak.

Sidharth Shukla 40 yaşında hayatını kaybetti
Sidharth Shukla 40 yaşında hayatını kaybettiOyuncu 12 Aralık 1980’de Mumbai’de dünyaya gelmişti. Oyuncunun menajeri “Hepimiz acı çekiyoruz!  Sizin kadar şoktayız!  Ve hepimiz Sidharth’ın özel bir kişi olduğunu biliyorduk, bu yüzden lütfen onun mahremiyetine, ailesinin mahremiyetine saygı gösterin. Ve lütfen Ruhunun Huzur İçinde Uyuması için dua edin ” dedi.

Yorum Bırakın