Hint Magazin Öne Çıkan

Sidharth Shukla’nın ölüm nedeni belli oldu

Sidharth Shukla’nın ölüm nedeni belli oldu

Doktorlar Sidharth Shukla’dan egzersizleri ağır yapmamasını daha yavaş gitmesini istemişler. Hatta son zamanlarda oyuncunun doktorları antermanları tamamen bırakmasını istemiş.

Buna rağmen oyuncu Çarşamba günü kendisini iyi hissetmediği halde koşusunu yapmış. Ve 2 Eylül Perşembe günü de kalp krizinden öldü. Bigg Boss 13’ün kazananı Sidharth Shukla’nın kaldırıldığı hastanedeki doktorlar oyuncunun ağır bir kalp krizinden dolayı öldüğünü açıkladı.

Sidharth Shukla'nın ölüm nedeni belli oldu
Sidharth Shukla’nın ölüm nedeni belli oldu

Balika Vadhu İkimizin Yerine oyuncusu doktorlarını  dinlemedi. 1 Eylül Çarşamba günü, Sidharth bir toplantıdan akşam saat 20.00’de döndü ve akşam 22.00 civarında koşmaya gitti. Eve geldikten sonra biraz yemek yedi ve uyudu. Düzenli spor yapan bir oyuncuydu. Sabaha karşı saat 3 civarında uyanmış ve annesi Rita Shukla’ya huzursuz olduğunu ve göğüs ağrısı çektiğini söylemiş.

Su içtikten sonra uyumuş. Ve bir daha uyanmamış. Sidharth Shukla egzersizi ve meditasyonu konusunda çok titizdi.  Her gün 3 saat spor yapardı. Yani oyuncunun ölüm nedeni doktorları dinlemeyip sporuna devam etmesi.

Yorum Bırakın