Hint Magazin Öne Çıkan

Helly Shah evlilik hakkında neler dedi.

Helly Shah evlilik hakkında neler dedi.

Swaragini Jodein Rishton Ke Sur Bıçak Sırtı hint dizisinde Swara karakterini canlandıran Helly Shah ile röportaj


Ishq Mein Marjawan 2’de ters giden birşeyler mi var? 


Helly Shah “Ishq Mein Marjawan 2’de hiçbir şeyin ters gittiğini düşünmüyorum. Hepimiz harika bir iş çıkardık ve hepimiz onu sevdik. Farklıydı ve sanırım yayında bir gerilim dizisi yapan tek kişi bizdik. Hindistan’da farklı tür bir hikayeye uyum sağlamak çok fazla zaman alıyor. Belli tür programları görmeye alışkınlar. Ama artık televizyonda daha yeni temalara yavaş girmemiz gerektiğini düşünmüyorum.” dedi.

Helly Shah evlilik hakkında neler dedi.
Helly Shah evlilik hakkında neler dedi.
Helly Shah Yeni projeye imza attımı?Swaragini Jodein Rishton Ke Sur Bıçak Sırtı oyuncusu yeni bir dizi için anlaşma yaptı mı? 


“Bana dizi teklifleri geliyor. Ama henüz bir şey için imza vermedim. Her yıl çalışıyorum. Ben bir işkoliğim. Arada kendime seyahat etmek için biraz zaman ayırıyorum bazende evde oturuyorum. Çok seçici bir insanım beğenmediğim projeyi kabul etmiyorum. Bir gerilim filminden ikili bir rol oynamaya kadar, her dizimin ve karakterimin birbirinden farklı olduğundan emin olmaya çalışıyorum.”


Oyuncu Bigg Boss’a katılmayı düşünüyor mu? Helly Shah realite şovları yapmaya da hevesli ama farklı türlerde realite showları yapmak istiyor. Oyuncu “Ben Jhalak Dikhlaa Jaa da yer aldım. Ve bana Bigg Boss ve  Khatron Ke Khiladi’den de teklif geldi. KKK bana Ishq Mein’de yer alırken teklif geldi. Ama ben teklifi kabul etmedim. Bigg Boss teklifini de geri çevirdim. Bigg Boss bana göre değil. Bir çatı altında bu kadar çok insanın kalması beni korkutuyor. Şu an zihinsel olarak böyle bir realite şovuna hazır değilim. Ama KKK, bana yine teklif gelirse kesinlikle teklifi kabul edeceğim.” Dedi.


Pandemi oyuncuya neler öğretti?
Helly Shah “Salgın benim için bir gerçeklerle yüzleşmek gibiydi. Ailem Ahmedabad’da ve geçen yıl karantina sırasında ev yardımcılarım yoktu. Genel olarak, tüm bunlarla tek başıma uğraşmak zordu. çıldırmamak için kendimi zorladım. Hayatta pek çok şeyin peşinden koştuğumuzu ve hayatın bazı değerli anlarını kaçırdığımızı fark etmemi sağladı. Örneğin, yakın arkadaşlardan ve aile üyelerinden gelen telefon görüşmelerinin ve günaydın mesajlarının potansiyelini ortaya çıkaran önemini fark ettim. Günümüzü aydınlatmak için,” dedi.


Helly Shah sokak yemeklerini seviyorum?Helly Shah “Yakında memleketim Ahmedabad’a gideceğim. Bir Gujarati olduğum için Ahmedabad’ın sokak yemeklerini seviyorum. İnsanlar Mumbai ka vada pav’ı seviyor ama ben Gujrat ka vada pav’ı daha çok seviyorum. Onlar birbirinden tamamen farklı. Paani Poori’yi özledim” dedi.


Helly Shah kendisi gibi aktörle  biriyle evlenir mi? Bekar olan Helly, “Bekarım. Gururla söylüyorum! Şu an herhangi bir ilişkim yok. Evliliği ilerde iyi biriyle karşılaşırsam düşüneceğim.  Ayrıca şimdilik düşünmüyorum. Oyunculara karşı bir yargım yok ama bir aktörle evleneceğimi sanmıyorum.” Dedi.

Yorum Bırakın