Hint Magazin Öne Çıkan

Shrenu Parikh Yeni Dizisi (Tatlı Bela Asta)

Shrenu Parikh Yeni Dizisi (Tatlı Bela Asta)


 Oyuncunun yeni dizisi Kshadyantra, politik bir dizi. Tatlı Bela oyuncusu Shrenu Parikh dizide çıkarları için her şeyi yapan Shalini Patel karakterini canlandırıyor.


Oyuncu dizide herkesin birbirine çıkarları için politika yaptığını dizinin ismininde bu yüzden Kshadyantra olduğunu söyledi. Dizide Sensiz Olmaz dizisinde rol alan Vishal Gandhi de yer alıyor.Pandemide iş bulma korkusu yaşadınız mı?


Yaratıcı alanlarda insanlar son iki yılda birçok aksilik yaşadı. Özellikle ikinci dalga hiç iyi olmadı. Çünkü nihayet işe geri döneceğimizi düşünüyorduk. Aniden ikinci dalga ile büyük şok yaşadık.

İlk dalga sırasında insanlar hala birbirleriyle eğlenmeye ve birlikte vakit geçirmeye devam ediyorlardı. Ama ikinci dalga ile bir çok kişi ailesini kaybetti. Hem kişisel hem maddi kayıplar yaşadılar. Ben Baroda’da corona oldum ve beni çok yıprattı. Bütün Bir seneyi iyileşmeye verdim. İkinci dalga ile işten çok insanlara yardım etmeye çalıştım. Ve düşündüm önce yaşamaya çalışmalı sonra iş düşünmeliydim. İş konusunda asla stres yapmadım. Bu molayı bilerek verdim ve tanrı öneme yeni iş fırsatları çıkardı. 

Shrenu Parikh Yeni Dizisi (Tatlı Bela Asta)
Shrenu Parikh Yeni Dizisi (Tatlı Bela Asta)
Pandemi sırasında çekim yapmak nasıldı?150 kişinin aynı anda aynı yerde çalışması çok tehlikeli olduğu için herkesin içinde kendini ve tüm birimi kurtarma korkusu oluyor. Ama biz alıştık. Jaipur’dayken çok minimalist bir kadromuz vardı ve herkes kendi başının çaresine bakıyordu. Çekimden sonra sanatçılar doğrudan maskelerini takar, mesafeli oturur sonra yemek yerdik.  


Ailen çalışmana nasıl baktı?Ailem çok korktu ama aynı zamanda işimi özlediğimi de gördüler.  Bunun üzerine, ‘Bana kendi başının çaresine bakacağına söz verirsen, gidip çalışabilirsin’ dediler.  Ve çekim Jaipur’daydı, bu yüzden çok fazla kişi ile aynı ortamda olmayacağımı bildikleri için izin verdiler.
Formu hakkında konuşan oyuncu: “Vücudumuz bir tapınaktır, ona çok dikkat etmeliyiz.  Diyetime, antrenmanıma odaklandım ve her şey yerine oturdu. Her zaman kısa boylu, kıvrımlı ve tombul bir kız oldum. Görüşler değişiyor dünya çapında ünlüler de olumlu vücut imajını teşvik ediyor ve sıfır beden takıntısını aklımızdan atmamız gerekiyor. Kendi bedenlerimizle mutlu olmamızın zamanı geldi.” Dedi.Ishqbaaz ve yardımcı oyuncularla olan bağı sorulduğunda oyuncu: “Ishqbaaz kalbime çok yakındı. Aslında tüm ekibin kalpleri birbirine bağlı.  İki yıldır görüşmüyoruz ama Manasi (Srivastava) ile düzenli olarak görüşmeye devam ediyorum. Onunla setteki bağımız her dizi setindeki oyunculardan farklıydı. Ishqbaaz’ı bu kadar özel yapan da bu.  Onları her zaman seveceğim ve onları özleyeceğim.” Dedi.


TV ve dijital platformunda hakkında konuşan oyuncu: “televizyon benim evim ama diğer mecralarıda değerlendirme isterim. Asla yok demem. Şuanda Kshadyantra web dizisinde yer alıyorum ve hersey iyi gidiyor.” Dedi.Evlilik planı hakkında konuşan oyuncu: “Bu şu anda istediğim bir şey değil. Kariyerim birinci önceliğim ama basit bir kız hayalim var. Tabiki bende evlenmek istiyorum. Ama o mükemmel biri hala eksik.” Dedi.  Gerçeklik şovları yapıp yapmayacağı konusunda: “Khatron Ke Khiladi’den emin değilim. Sınırlarımı zorlamaya hazırmıyım bilmiyorum. Bunu düşünmem lazım. Korkuyorum ama Khatron Ke Khiladi’den teklif gelirse buna ‘Hayır’ demem çünkü kendime meydan okumayı severim. Jhalak Dikhla Jaa hakkında, ben eğitimli bir dansçı değilim ama bunu kesinlikle deneyebilirim. Ünlüler için şarkı söyleme realite şovu olsaydı çok sevinirdim, eskiden vardı ama şimdi yok.  Reality showları yapmadığım bir şey ama teklif gelirse hayır demem.” Dedi.

Yorum Bırakın