Hint Magazin Öne Çıkan

Tanya Sharma Corona mı oldu? 

Tanya Sharma Corona mı oldu? 


Saath Nibhaana Saathiya Masum da Meera karakterini canlandıran Tanya Sharma’nın Sağlık durumu nasıl? Oyuncu iyimi? Kendi düğününden mi kaçtı işte detaylar.


Hintli oyuncu Tanya Sharma corona virüse henüz  yakalanmayan nadir oyunculardan. Yani oyuncunun şuan sağlık durumu gayet iyi çekimlerini tüm önlemleri alarak yapmaya devam ediyor. Tanya Sharma şuan Sasural Simar Ka 2’de Reema rolünü oynuyor. 


Sasural Simar Ka 2 hint dizisinin başrolünde Dipika Kakar, Tanya Sharma, Avinash Mukherjee ve Radhika Muthukumar yer alıyor. Avinash Mukherjee Balika Vadhu İkimizin Yerine de Jagdish karakterini canlandırmıştı. En son ise Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki hint dizisinde Jigyasa Singh’in canlandırdığı Heer karakterinin abisi rolündeydi. Sasural Simar Ka 2 de Tanya Sharma Avinash Mukherjee ile evlenmek üzere iken güzellik yarışmasına katılmak için düğünü terk ediyor.

Tanya Sharma Corona mı oldu? 
Tanya Sharma Corona mı oldu? 

Düğünü terk etmeden önce kız kardeşini kendi Yerine geciriyor. Böylece Avinash Mukherjee ile kız kardeşi evleniyor. Aileler bunu öğrendiğinde şok oluyor. Dizi setinde Tanya Sharma ve Avinash Mukherjee çok iyi bir arkadaşlık paylaşıyor.


Yani Tanya Sharma dizi gereği olan evliliğinden kaçıyor. Gerçek hayatta oyuncu henüz evlilik düşünmüyor.

Yorum Bırakın