Hint Magazin Öne Çıkan

Gurmeet Choudhary yeni projesi ve duyurusu

Gurmeet Choudhary yeni projesi ve duyurusu


Hindistanda Corona vrüsü 2 dalgasından sonra kitlenme bitti. Yasaklar kalktı ancak Gurmeet Choudhary insanları üçüncü dalga yaşanmaması için uyardı ve gardınızı düşürmeyin dedi. 


Oyuncu: “insanlar kitlenmenin bitmesi ile herşeyin normale döndüğünü sanıyorlar. Ama hayır virüs hala var bu yüzden maske takmaya, mesafemizi korumaya temizliğimize dikkat etmeliyiz. Bunu birinin insanlara anlatması gerek. Her ne kadar bu zor süreçte insanlara yardım etmeye çalışsam da geçici hastaneler akşamda ger zaman kendimi hiç bir şey yapmamış gibi hissediyorum. Biz oyuncuyuz, az da olsa işimiz ön plana çıkıyor. Ancak mutlak kahramanlar, doktorlarımız, tüm cephe çalışanları ve kuruluşlardır ve onlara elimizden gelen her şekilde destek ve yardım etmeliyiz” dedi.

Gurmeet Choudhary yeni projesi ve duyurusu
Gurmeet Choudhary yeni projesi ve duyurusu
Yaralı Kalbim’de Maan karakterini canlandıran hintli oyuncu Gurmeet Choudhary en son T-Serisi Bedardi Se Pyaar Ka şarkısının klibinde yer aldı. Oyuncu bu klipteki karakterinin orijinal görünmesi için boynuna melodi dövmesi de yaptırdı. Oyuncunun yer aldığı klip hayranları tarafından çok sevildi. Gurmeet Choudhary’in yer aldığı Bedardi Se Pyaar Ka klibini izlemek isteyenler için açıklama kısmına link bırakacağım.

Yorum Bırakın