Hint Magazin Öne Çıkan

Shashank Vyas Ve Vivian Dsena Arkadaşlıklarını Anlattı.

Shashank Vyas Ve Vivian Dsena Arkadaşlıklarını Anlattı.

Balika vadhu ikimizin yerine oyuncusu shashank vyas vivian Dsena ile olan arkadaşlığını anlattı.
Vivian iyi bir arkadaş. Onunla aynı takımı tutuyoruz. Onun takımı benimkiyle aynı. İkimiz de Ujjain’den geliyoruz ve bu hoş bir tesadüf. Bence en seksi 2. Asya adamı ünvanını kazanması onun kişiliği için bir başarı ve iltifattı.
İki başarılı oyuncu Naigaon’daki gösterileri sırasında karşılaştı. Shashank Vyas o sırada Roop Mard Ka Naya Swaroop şovunu çekiyordu. Vivian Dsena ise Shakti gösterisinde harman karakterini canlandırıyordu.
İkili bir araya gelip çok iyi zaman geçirdiler.
Vivian Dsena: Yemek pişirebiliyorum. Bu yeteneğimi de iyi kullanıyorum.Her 15 günde bir en az ayda bir kez evde Rabri hazırlıyorum. Ve arkadaşlarımla beraber yiyoruz. Shashank benim yaptığım rabri’yi yiyen sektördeki tek arkadaşım. Benim tatlıya olan sevgimi anlıyor. Çünkü biz aynı yerden Ujjain’den geldik.
Tatlıları okadar çok seviyorum ki suçluluk hissetmeden bütün kasedekileri bitirebilirim. En zor rabri’yi yapmak benim bir, bir buçuk saatimi alıyor. Tatlı yapmaya ayırdığım zamanı gözüm görmüyor diyor.
Vivian Dsena tutkulu bir Foodie diyebiliriz. Foodie yemeğe ilgisi olan sadece açlıktan değil ilgiden veya habisinden dolayı yemek yiyen kişidir. Gurme terimide aynı şeyi anlatır. Yani zevk için yemek yemekten hoşlanan bir insanı tanımlar.
Shashank Vyas’ın yeni yıl mesajı:
Mutlu olun, kutsanın ve sağlıklı kalın. İşinize odaklanın ve elinizden gelenin en iyisini yapın ve her gün yapın.

Yorum Bırakın