Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

İkimizin Yerine Kundan Kimdir? (Sparsh Shrivastav)

Balika Vadhu İkimizin Yerine’de Kundan karakterini canlandıran oyuncu Sparsh Shrivastav kimdir?

Sparsh Shrivastav Hintli çocuk oyuncudur. 1999’da Hindistan’ın Agra kentinde doğdu. 2010 yılında Colours TV’de bir dans yarışmasına katılmış ve yarışmanın kazananı olmuştur. Ayrıca Balika Vadhu dizisinde Kundan rolünü oynadı. Eğitiminde annesinin payı büyük. annesinin desteği ile Kathak, Folk ve Bollywood gibi çeşitli dans formlarında yeraldı.
Gerçek Adı: Sparsh Shrivastav
Doğum yeri: Rajakhera
Doğum Yılı: 1999
Yaşı: Şuan 2019’da 20
Boyu: 1.63
Kilosu: 55
mesleği: Dansçı, oyuncu

Dini: Hinduizm
Milliyeti: hint
Medeni durumu: bekar
Hobileri: tv izlemek, dans etmek, fotoğraf çekmek.
Ailesi hakkında çıkan haber:
Sparsh 2010 yılında ‘Chak dhoom dhoom’ dans yarışmasına katıldı ve yarışmayı kazandı. Ödül olarak 50 lak rupi kazandı. Daha sonra günlük dizi olan maharaja ranjith de önemli bir rol oynadı. Bu sırada babası annesinin ve kendisinin paralarını yavaş yavaş yemeye başladı. Oyuncu kazandığı paralar ile iki ayrı yerde ev almıştı. Ama babası birini satmış diğerini ise satmaya hazırlanıyormuş.
Dahası babasının kazandığı paraları yediğinin farkında olmadan babasına parada yolluyormuş. Ama bu olaylardan sonra annesi para yollamasınıda kesmesini istemiş. Oyuncu şikayette bulunmak için agra karakoluna gitmiş ama tanımadığı kişiler ve babası tarafından orada dövülmüş. Oğluna yapılan bu saldırı girişimine sessiz kalmayan anne karakola bir dava açmış. Ama bu konu ile ilgili hiç bir girişimde bulunulmamış.
Aynı zamanda, hem oğlunun dövülmesinden hemde parasını yemesinden dolayı suçlanan Pitha Dinesh, “Eşim Ragini’nin davranışları iyi değil. Yıllarca benden kurtulmak istedi. Bu yüzden yalan yanlış şeyler ortaya atıyor.” Dedi.Sparsh ise “Babam artık kazandıklarımdan mahrum kalacak. Artık kazandığım paralara dokunamayacak. Bu saatten sonra polisten sadece ailem için güvenlik yani koruma istiyorum.” Dedi.

TV Dizileri showları:
Chak Dhoom Dhoom
2013 Shake It (Günlük dizi) karakteri Neel Walia
2012 Horror Files karakteri Tarun
2014 Maha Kumbh: Ek Rahasaya, Ek Kahani, Charlie karakterinin genç halini canlandırdı.
2015–2016 Balika Vadhu shiv ve anandinin oğlu Shivam, kundan karakterini canlandırdı.

Yorum Bırakın