Hint Magazin Öne Çıkan

Bıçak sırtı oyuncusu Helly Shah ile soru cevap

Kavurucu sıcakların kötü yani sıcaktan dolayı vücudun sıvı kaybetmesi, terleme iyi yani ise klima, dondurma, soğuk içecekler. Oyuncular ise hemen hemen her gün sıcağın altında çalışmak zorunda kalıyorlar. Sufiyana Pyar Mera, Swaragini, bıçak sırtı oyuncusu Helly shah kavurucu sıcaklar hakkında neler düşünüyor.

Yaz aylarında hangi kiyafetler tercih edilmeli sizce?
Ben çok sıradan bir insanım, bu yüzden şort ve düz gömlekleri seviyorum. Bazen, çiçekli bol bir elbise ile rahat ederim. Ama genelde tercihim şort ve askılı üst.
Yaz partileri meşurdur gençlerin ise vazgeçilmezi. Siz yaz partileri hakkında neler düşünüyorsunuz? Ayrıca yaz aylarında en sevdiğiniz içecek nedir?
Partiler bana göre değil kısaca ben parti insanı değilim.
En sevdiğim icecek ise karpuz suyu. Bu içeceğe bayılıyorum. Ama limonataya,da hayır demem. Yaz aylarında su tüketmek sıvı tüketmek çok önemli. Bunun içinde çok su içmek ve daha az baharatlı yiyecekler yemek gerekir.
Tamam partileri sevmiyorsunuz ama parti makyajı için ne önerirsiniz?
Aşırı yoğun makyajlar gözüme kötü görünüyor. Bence parti makyaji hafif ve su geçirmez olmalı.
Yaz aylarında sağlıklı kalmaları için hayranlarına ne tavsiye edersin?
Daha az baharatlı yemekler yemelerini, daha fazla sebze yemeklerini tüketmelerini öneririm. Bol bol da şu içmeliler. Ayrıca hindistan cevizi suyu bol enerji verir ve peynir her gün tüketsinler ama porsiyonlarını küçültsünler.
En sevdiğiniz renkler ve baskılar neler?
Beyaz renk benim favorim. Beyaz gömleklere bayılıyorum. Ayrıca Çiçek baskılı kıyafetler yaz aylarında harika.
Favori yaz tatili yeriniz?
Ev, evim evim güzel evim bence yaz aylarında evde kalınmalı. (Gülüyor)

Yorum Bırakın