Hint Magazin Öne Çıkan

Shashank Vyas özel röportaj

Shashank Vyas özel röportaj  

Aktör Shashank Vyas, aktör Heena Parmar ile aşk yaşadığı ile ilgile haberler başında yer alınca dehşete düştü. Söylentilerin kendisini ve diğer oyuncunun ilişkilerini etkilediğini de söyledi. 

Shashank Vyas “Katrina Kaif’le çıktığımı söylersem, bunu yayınlar mısın?  Hayır yayınlamazsınız?  O zaman neden bazı asılsız söylentiler dikkatinizi çekiyor?”  dedi.

Shashank Vyas arkadaş olduklarını kabul ediyor. Oyuncu onunla iki yıldır görüşmediğini de söyledi.

Shashank  “Anlamıyorum. Ayrıca, biriyle çıkıyorsam neden bunu inkar edeyim?  Aslında babam evlenmemi istiyor. Ama hayatımda kimse yok. Planladığım hayat Covid yüzünden yürümedi. Kariyerim, ilk filmim de tıkandı. Böyle sevgili haberleri ile gündeme gelmek istemiyorum. Kiminle çıktığımı değil, işim için haberlerde yer almayı tercih ederim.  Ben hayatımdan memnunum ve bu şekilde popüler olmak istemiyorum” dedi.

Shashank Vyas özel röportaj
Shashank Vyas özel röportaj

Balika Vadhu İkimizin Yerine hint dizisinde Jagdish karakterini canlandıran TV oyuncusu Bollywood’daki ilk çıkışını bekliyor. Shashank Vyas çok güzel bir konuya da değindi.

“Böyle söylentiler yaymadan önce insanların elinde kanıt olmalı. Benim için bir sorun olmaya bilir ama karşı tarafdaki kız için bu böyle olmuyor. Onun evlilik beklentilerini veya ilişkilerini etkileyebilir. Bu yüzden böyle söylentiler yaymadan önce mutlaka bir kanıtınız olsun” dedi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!