Hint Magazin Öne Çıkan

Ankita Lokhande röportaj

Ankita Lokhande röportaj

Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput ile ilk görüşmesini anlattı. ‘Gerçekten garipdi ve çok kızgındı’ dedi.

Pavitra Rishta Baş Tacım da Archana karakterini canlandıran hintli oyuncu Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput ile ilk görüşmesini anlattı. 

Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput, 2009’da yayınlanan popüler televizyon programı Pavitra Rishta’da yer aldı. Ekta Kapoor tarafından üretilen Pavitra Rishta ikinci sezonu ile dönüş yaptı ve Ankita Lokhande dizide yine Archana karakterini canlandırıyor. 

Ankita anısından şöyle bahsetti: “Sushant Shaheer (Şeyh) gibi çok sessizdi. Shaheer’e çok benziyordu. Eskiden kendi başınaydı… Tanıtım çekimine gitmemiz gerekiyordu ve Sushant beni evimden almaya geldi ve kapıda bekliyordu. Annem de oradaydı. Geç kaldığımı hatırlıyorum. Saat 4’ten itibaren saçım ve makyajım yapılıyordu ve Sushant yanıma ulaştığında saat 5 civarıydı. Saat 6’da yanına indim ve o çok sinirliydi.” Dedi.

Ankita Lokhande röportaj
Ankita Lokhande röportaj

Ve ekledi: “Aşağıya indikten sonra annemle arabanın arka koltuğuna oturdum ve uyuyakaldım. O kadar sinirliydi ki önce geç geldim sonra da uyudum diye. Arabayı şöförden alıp kızlı şekilde sürmeye başlamıştı. Neden böyle yaptığını anlamadım annem bana ‘kızıyor sınırlı şuan’ dedi. Ben ‘ne yapabilirim ki’ dedim”

Ankita, Sushant ile 2010 yılında çıkmaya başlamıştı. Çift 2016 yılında ise yollarını ayırmışlardı. 

Yorum Bırakın