Hint Magazin

Shabbir Ahluwalia ve Sriti Jha Yeni proje ile dönüyor.

Shabbir Ahluwalia ve Sriti Jha Yeni proje ile dönüyor.Kum Kum Bhagya Ah Kalbim hint dizisinde Pragya ve Abhishek Mera karakterleri ile tanınan çift şimdide Darmiyaan adlı bir ses programı ile dönüyor.  

Shabbir, “İyi tanıdığınız biriyle çalışmak iyidir çünkü o zaman bir anlayış olur. Çünkü bu karakterler Abhi ve Pragya’nın olduğundan tamamen farklı, bu yüzden biraz eğlenceli.”

Sriti Jha ise “Rahat olduğunuzda geri kalan kolaylaşıyor, sanki Shabbir’le bazı şeylerin yanlış gitmesi umurumda değil. Onun önünde kendimi düzeltmekten utanmıyorum. Ayrıca birlikte bir şeyler yapıyorsunuz ve bu süreç gerçekten çok güzel. Bu arada karakterler ve hikaye ilginç olduğu için izleyici bunu sevecek” dedi. 

Shabbir Ahluwalia ve Sriti Jha Yeni proje ile dönüyor.
Shabbir Ahluwalia ve Sriti Jha Yeni proje ile dönüyor.

Shabbir ekliyor “Karakterin sınırları haricinde kendi yorumumuzu da katıyoruz. Çizgi atlamaktan asla korkmuyoruz. Daha önceki gösterimizde bile mutlak aşırılıklara gitme özgürlüğünü kullandık. Yanlış gitmeyeceğimize inanıyoruz ve ne zaman böyle şeyler yapsan bundan zevk almaya meyilli oluyorsun. İlk defa bu kadar benzersiz, tamamen işitsel bir şey yapıyoruz.

Bunun için kayıt yaparken bize kamera koysalardı, siz de harika görseller elde ederdiniz. Biz de ona göre hareket ediyorduk.”Sriti, “Çok fazla doğaçlama yapmıyordum çünkü öğreniyordum. Süreç kendi içinde farklıydı ama çok ilginçti.” dedi.

Shabbir “Doğaçlamadan daha fazlası, bir sahne yaratmakla ilgili. Sizi A noktasından B noktasına taşıyor bu. Kitle için eğlenceli bir yolculuk olacak” diyerek bitirdi.

Yorum Bırakın