Hint Magazin

Can Yoldaşım oyuncusu Masum 2’de

Can Yoldaşım oyuncusu Masum 2’de

Diya Aur Baati Hum Can Yoldaşım hint dizisinde Mohit karakterini canlandıran hintli oyuncu Varun Jain, Tera Mera Saath Rahe yer yer alıyor. Dizide önceden Chigar karakterini Vishal Singh canlandırıyordu.

Şimdi ise Chigar Modi karakterini Varun Jain canlandırıyor. Oyuncu diğer ortamları keşfetmek için televizyona ara verdiğini söyledi. En son 2018’de televizyonda yer almıştı. Ve ardından Maddam Sir’de küçük bir rolü olmuştu. Varun Jain “Bir aktör olarak her zaman büyümek ve zorlu roller oynamak istedim. TV da yer aldıktan sonra dijital alanı da keşfetmek istedim. Bunu yapmaktan keyif aldım ve şimdi Tera Mera’da paralel bir başrol teklif edildiğinde hayır diyemedim. 

Gösteri iyi gidiyor ve yeni insanların bana yaklaştığını ve sosyal medyada çalışmamı takdir ettiğini görebiliyorum. Bu yüzden televizyona geri döndüğüm için mutluyum.” dedi.

Can Yoldaşım oyuncusu Masum 2'de
Can Yoldaşım oyuncusu Masum 2’de

Varun, kariyer yapmanın her zaman mücadeleyle ilgili olduğunu söylüyor. “Her sanatçı yeni ve taze roller oynamak ister. Yani bir gösteri bittiğinde yeni bir rol alma hırsı bir mücadeledir. Ve her aktörün hayatında bu aşama vardır. Ve zaman bir ömür boyu harika bir öğretmen olur. Oyunculuk kolay bir kariyer değil.” dedi.

Varun’un yer aldığı Tera Mera Saath Rahe’de Giaa Manek, Rupal Patel, Muhammed Nazım da yer alıyor.Varun Jain Kaali, Kali Ek Agni Pariksha, Diya Aur Baati Hum, Pehredaar Piya Ki ve Rishta Likhenge Hum Naya gibi dizilerde yeraldı. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!