Hint Magazin Öne Çıkan

Sara Khan ve Parul Chauhan bir arada

Sara Khan ve Parul Chauhan bir arada


Sevilen hint dizisi Sapna Babul Ka…Bidaai Deli Divane oyuncuları Sara Khan ve Parul Chauhan haberi.


2007 yılında başlayan televizyon dizisi ‘Bidaai’, deli divane dizisi ile tanınan ve çok sevilen iki oyuncu Sandhya ve Ragini karakterlerini ile çok sevinmişti.


 Dizi Üç yıl boyunca televizyon dünyasına hükmettikten sonra, 2010’da yayında final yaptı. O zamandan beri hayranları bu iki kız kardeşin dönüşünü bekliyorlardı.Şimdi ise gündemde Parul Chauhan ve Sara Khan’ın yakında bir dizi ile ekranlara dönüş yapacağı söyleniyor. Umarız en kısa zamanda iki oyuncu söylendiği gibi yeni dizi ile dönüş yapar. Bende detaylarını sizlerle paylaşırım. Yaralı Kalbim Maan kimdir?Bu arada Sara khan ile Parul Chauhan geçtiğimiz günlerde sosyal medyayı salladı. İlk olarak Sara Parul ile bir kaç fotoğraf paylaştı. İkiliyi bir arada gören hayranları bu duruma çok sevindi. Bu buluşma ise şöyle gerçekleşti. Sara Khan bir defilenin parçası olmak için Gurugram’a gelmişti. Ve orada, Parul Chauhan ile karşılaştı.  Parul ve Sara, islerini hallettikten sonra birlikte zaman geçirip çok eğlendi. 

Sara Khan ve Parul Chauhan bir arada
Sara Khan ve Parul Chauhan
Parul sosyal medya hesabından “Bidaai !!! Dizisinin üzerinden 13 yıl geçtiğine inanamıyorum … Yeni doğumum gibi hissediyorum .. Bana bu günleri gösterdiği için Tanrı’ya çok minnettarım.” Beni Ragini olarak kabul eden tüm hayranlarıma ve izleyicilerime teşekkür ederim (bende raginiyi sizin gibi özlüyorum) Tüm Bidaai ekibine ve özelikle akıl hocama teşekkür ederim.” Dedi. Yaralı Kalbim hint dizisi için ani karar.Dizi cekimleri corona virüs sebebi ile durdurulduğu için bidaai dizisi hindistanda tekrar gösterime girdi.

Yorum Bırakın