Hint Magazin Öne Çıkan

Manish Goplani Jigyasa Singh Tekrar Ekranlarda 

Manish Goplani Jigyasa Singh Tekrar Ekranlarda 


Aşk Bir Rüya dizisinin final yapması’nın üzerinden çok fazla zaman geçmiş olmamasına rağmen dizinin ve Manish Goplani ile Jigyasa Singh’in hayranları Thapki Pyar Ki dizinin yeniden yayınlanmasını çok istiyor. 


Kanal 7 bu konuda diziyi tekrar yayınlayacaklarını söyledi. Şuan yayın tarihi belli olmasada kanal 7’nin bu haberine Aşk Bir Rüya hayranları çok sevindi. Peki Manish Goplani ile Jigyasa Singh’i ekranlarda tekrar nasıl görünecek. Tabiki Kanal 7’nin yeni aldığı Aşkın Rengi Beyaz hint dizisinde iki oyuncuyu da tekrar göreceğiz. Yaralı Kalbim Dev kimdir?

Manish Goplani, Jigyasa Singh Tekrar Ekranlarda 
Manish Goplani Jigyasa Singh Tekrar Ekranlarda 
İki oyuncuda Aşk Bir Rüya dizisindeki karakterleri ile dizide yer alacak. Dhaani tapınakta düşmek üzereyken Bihaan ona yardım edecek. Daha sonra Thapki de  tapınağa gelecek ve Dhaani ile karşılaşacaklar.  Dhani ona atkı hediye edecek ve arkadaş olacaklar. Ayrıca dizide Tejasswi Prakash Bıçak Sırtı dizisindeki Ragini karakteri ile yer alacak. Tutku Jennifer Winget kimdir?


Aşk Bir Rüya oyuncuları Manish Goplani ve Bıçak Sırtı oyuncusu Tejasswi Aşkın Rengi Beyazda konuk oyuncu olarak yer alacaklar. Yani bir bölüm yada bir kaç bölüm dizide görülecekler.

Yorum Bırakın