Hint Magazin Öne Çıkan

Rubina Dilaik Shakti ye geri mi dönüyor? 

Rubina Dilaik Shakti ye geri mi dönüyor? 


Shakti Astitva Ke Ehsaas Kii hint dizisinde ilk başrolü Soumya olarak oynayan oyuncu diziden çıkış yapmıştı. Daha sonra ise oyuncu Bigg Boss 14’e katıldı ve Bigg Boss 14’ün kazananı oldu. Daha sonra ise Yaralı Kalbim’de Dev karakterini canlandıran eşi Abhinav Shukla ile Marjaneya adındaki bir şarkının klibinde yer aldı. 


Şimdi ise oyuncunun Shakti Astitva Ke Ehsaas Kii dizisine geri dönüş yapacağı söyleniyor. Oyuncu diziden Vivian Dsena ile ayrıldıktan sonra dizinin başrolünü Aşk Bir Rüya oyuncusu Jigyada Singh ile Simba Nagpal üstlenmişti. Aneri Vajani kimdir?

Shakti dizisine dönüp dönmeyeceği oyuncuya sorulduğunda oyuncu geri döneceğini doğruladı.

Shakti’deki ilk yolculuğundan bahseden oyuncu şöyle dedi. “Harika bir yolculuk oldu ve izleyicilerin beni sevmesi takdir etmesi beni her zaman mutlu etti.”

Rubina Dilaik Shakti ye geri mi dönüyor? 
Rubina Dilaik Shakti ye geri mi dönüyor? Rubina, Soumya olarak geri döneceği için çok heyecanlandığını söyledi. Bir eve dönüş gibi hissettirdiğini ve oyuncu kadrosu ve dizinin hikayesi ile yeniden bir araya gelmeyi dört gözle beklediğini ekledi. Karan Khandelwal kimdir?


Dizinin hikayesi Rubina ve Viviandan sonra Heer karakterinin etrafında dönüyordu. Izleyici Rubina dilaikin diziye dönüş yapacağını duyunca gözünü vivian dsenaya çevirdi. Hayranları Vivian Dsenayı da Shakti de tekrar görmek istiyor. Dizinin yapımcıları, Vivian Dsena’nın geri dönüşü hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Vivian Dsena dizide Saumya’nın kocası Harman Singh’i canlandırıyordu.

Yorum Bırakın