Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Karan Khandelwal kimdir?

Karan Khandelwal kimdir?


Saath Nibhaana Saathiya Masum’da Mira’nın erkek arkadası Sanskar karakterini canlandıran hintli oyuncu kimdir?Mesleği: model oyuncu


Boyu: 1.78 


Kilosu: 75


Doğum tarihi: 29 ocak


Doğum yeri: Kalandri, Rajasthan Hindistan


Okuduğu okul: Shri Gujarathi Vidyalaya Higher Secondary School, Kozhikode, Kerala, India


Okuduğu: University Devagiri College, Kozhikode, Kerala, India


Dini: Hinduizm 


Hobileri: spor yapmak ve eğlenmek parti yapmak


Ailesi: annesi ve babası hakkındabilgi yok. 


Erkek kardeşleri: Sunil Kumar Khandelwal, Manish Khandelwal, Sumith Khandelwal


Kız kardeşi: Damini KhandelwalEn sevdiği mutfak: güney hint yemekleri


En sevdiği renkler: siyah ve kırmızı 


Karan Khandelwal, Hintçe ve Malayalam dizilerinde yer alan hintli bir TV oyuncusudur.Rajasthani kökenli bir Malayalidir.


Kerala’dan mezun olduktan sonra Mumbai’ye taşındı ve Anupam Kher’in oyunculuk okuluna katıldı.


Kariyerine model olarak başladı.

Karan Khandelwal kimdir devamı…

Oyuncu günümüzde ise zor durumda. Ailesinden maddi yardım alan televizyon oyuncusu Karan Khandelwal, koronavirüs salgını nedeniyle Kerala’daki evine geri döndü.


Bulunduğu bölgedeki vakalarda artış olunca sadece temel ihtiyaçlarını gidermekte sorun yaşamamış aynı zamanda faturalarını ödemekte de zorlanmış.Oyuncu şöyle dedi“Mumbai, corona virüsten en çok etkilenen şehirlerinden biridir.  Bölgemdeki Covid-19 vakalarında artış devam edince kendime yiyecek ve diğer ihtiyaçları bile alamamaya başladım. Ayrıca diğer masraflarımı karşılamak da da zorlandım. Birkaç yıldır Mumbai’de yaşıyordum, ancak mevcut durum beni şehri terk etmeye ve memleketime geri dönmeye zorladı.”dedi. Yaralı Kalbim özeti

Karan Khandelwal kimdir?
Karan Khandelwal kimdir?

Çoğu televizyon aktörünün sözleşmesinde 90 günlük bir ödeme maddesi var, bu da ücretlerin çekimden üç ay sonra ödenmesi anlamına geliyor. Karan, ailesinden aldığı maddi yardımla geçimini sağladığını söyledi.  90 günlük sistem nedeniyle herhangi bir yeni proje de yer alamayacağını da söyledi. “Ailem mali konularda bana yardım ediyor. Kilitlenmeden önce, bir web şovu için çekim yapmıştım ve hemen ödememi kapattılar. Bunun dışında, başka projelerden almam gereken ama alamadığım ödemeler var. Şimdi, yeni bir gösteri için anlaşma yapsam bile bile, birkaç ay boyunca ödeme alamayacağım. Bu yüzden ailemin yanına evime dönmek daha iyi bir seçenekti benim için”dedi. Bir Garip Aşk hayranları Sanaya Irani‘yi şok etti.Son zamanlarda, televizyon oyuncuları Shardool Kunal Pandit ve Rajesh Kareer, kilitlenme sırasında işleri durduğu ödeme alamadıkları için memleketlerine döndü. Ayrıca Hamari Bahu Silk dizisinin oyuncusu aylarca ödenme alamadığı için yapımcıları intihar etmekle tehdit etti.

Yorum Bırakın