Hint Magazin Öne Çıkan

Toral Rasputra Coronaya mı yakalandı?

Toral Rasputra Coronaya mı yakalandı?

İkimizin Yerine’nin Anandisi Toral Rasputra uzun bir adan sonra nihayet dizi seslerine geri dönmüştü. Yeni dizisi Mollki de masumda Dharam Suryavanshi karakterini canlandıran Amar Upadhyay ile birlikte karı kocayı canlandırıyorlardı. Coronaya yakalanmasına sebeb olan kişide rol arkadaşı Amar Upadhyay oldu. Çünkü Amar Upadhyay Molkki dizisi dışında başka bir dizide daha rol alıyordu. Orada coronayı kapan oyuncu maalesef Toral Rasputra’ya da virüsü bulaştırdı. Abhinav Shukla kimdir?


Toral Rasputra: “Evet, COVID-19 testim pozitif çıktı. Geçen hafta Pazartesi günü bir test yaptırdım ve ertesi gün raporlarım geldi.” Dedi.


Toral karantinadayken babasını da kaybetti. Oyuncu gerçekten zor bir dönemden geçiyor. Toral: “Babamı geçen hafta çarşamba günü tecrit altındayken kaybettim. Kalp krizinden öldü. Çok kötü şeyler oluyor. Gerçekten kötü bir zamandan geçiyorum” dedi. Kushal Tandon kimdir?

Toral Rasputra hasta mı?
Toral Rasputra Corona Mı oldu?Toral Rasputra şimdilerde daha iyi hissettiğini söyledi.  Neyse ki herhangi bir komplikasyonu olmadığını, ancak öksürük ve boğaz ağrısı olduğunu söyledi. 


Oyuncu, Molkki ekibinin son derece destekleyici olduğunu ve onunla işbirliği yaptığını söyledi.  Bu durumdayken iyileşmenin daha önemli olduğunu ve bu konuda kimsenin bir şey yapamayacağını ekledi.  Toral, “herhangi bir sağlık sorunu olsaydı, birkaç saatliğine çekim yapardım ama bu durumdayken iyileşmekten başka seçeneğim yok” dedi. 

Yorum Bırakın