Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Rashmi Singh kimdir?

Rashmi Singh kimdir?

Masum Saath Nibhaana Saathiya Masum’da Sonakshi “Sona” Sahir Modi karakterini canlandıran hintli oyuncu Rashmi Singh hakkında bilgi?


Boyu: 1.65 cm

Kilosu: 52 kg

Doğum tarihi: bilinmiyor

Doğum yeri: Hindistan Maharashtra Mumbai 

Ailesi hakkında bilgi yok 

Dini: Hinduizm 

Hobileri: alışveriş yapmak

Medeni hali: bekar


Saath Nibhana Saathiya’da Sahir Modi’yi canlandıran hintli oyuncu Paras Babbar, çekimler sırasında yanlışlıkla rol arkadaşı Rashmi Singh’i yaraladı. Bu yaralama holi çekimi sırasında oldu. Setten biri kazayı şöyle anlattı: “Paras dans etmek meşguldü. Tam o sırada çekime karısı Rashmi girdi. Rashmi’yi fark etmeyen Paras yazma dirseiyle onun burnuna vurdu. Çarpma o kadar şiddetliydi ki Rashmi’nin burnu çok kanadı. Paras hızla yardım etti ona ve acil tıbbi yardım için gereken ne varsa yaptı. Çekim bir süre durdu.” Avinash Mukherjee Shakti de neden yok.

Rashmi Singh kimdir? Devamı…


Rashmi Singh kimdir?
Rashmi Singh kimdir?Olayla ilgili konuşan Paras ise şöyle dedi; “ Masum da Holi için çekim yapıyorduk. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyordu. Rashmi’nin arkamda durduğunu fark etmedim. Dirsek öyle kötü değdiki burnuna gerçekten çok üzüldüm. Burnu kanamaya başlar başlamaz, iyi olduğundan emin olmak için ona yardım ettim. Rashmi güçlü kız acı çekmek yerine olaydan yarım saat sonra çekime devam etti.” Kushal Tandon kimdir?

Yorumlar

Yorum Bırakın