Hint Magazin Öne Çıkan

Avinash Mukherjee ‘Shakti’den neden yok 

Avinash Mukherjee ‘Shakti’den neden yok 


Aktörün ve dizinin hayranları bir süredir merak oyuncunun neden dizide yer almadığını merak ediyor?  Avinash Mukherjee geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportaj da dizide neden olmadığını ve geri dönüp dönmeyeceğini anlattı.
Shakti … Astitva Ke Ehsaas Kii, dizisinde başrol oyuncuları Rubina Dilaik ve Vivian Dsena’ydı. Ama oyuncular diziden ayrıldıktan sonra başrol oyuncuları değişti. Dizinin yeni başrol oyuncuları  Jigyasa Singh ve Simba Nagpal oldu. Jennifer Winget kimdir?


Avinash Mukherjee 'Shakti'den neden yok 
Avinash Mukherjee ‘Shakti’den neden yok Ancak, iki aydan fazla bir süredir aktör Avinash Mukherjee dizide ana oyunculardan biriydi. Peki ne oldu da oyuncu diziden uzaklaştı?


Avinash “‘Shakti Astitva Ke Ehsaas Ki’deki yolculuğum harikaydı ve Soham karakteri bana çok şey kattı. Ama şimdi gösteri ilerliyor, hikayesi değişip genişliyor. Yani karakterimin yakın zamanda diziye geri dönmeyeceği açık. Hikaye değişirken yapımcılar ve ben karşılıklı olarak karakterimin diziye ara vermesine karar verdik.  Ayrıca ailemle ilgili acil bir durum oldu ve Aralık ayında Mumbai’den ayrılmak zorunda kaldım, bu da dönüşümü daha da geciktirdi.” dedi. Gurmeet Choudhary kimdir?
Ayrıca oyuncu son olarak şunu söyledi “Karakterim artık hikaye anlatımının ayrılmaz bir parçası değilse veya karakterlerin ilerleyen bir senaryoya sorunsuz bir şekilde uymuyorsa, dizide yer almanın bir anlamı yok.” dedi.

Avinash Mukherjee’yi ilk olarak Balika Vadhu İkimizin Yerine hint dizisindeki Jagdish karakteri ile tanıdık.

Yorum Bırakın