Hint Magazin Öne Çıkan

Ashish Sharma’nın yeni filmi Hindutva 2021

Ashish Sharma’nın yeni filmi Hindutva 2021Ashish Sharma Sensiz Olmaz Ragrasiya hint dizisinde Rudra Pratap Ranawat karakterini canlandıran. Dizide Sanaya Irani ile başrolü paylaşan oyuncu yeni proje ile geri döndü.


Ama bundan önce oyuncu hakkında başka bir bilgi vermek istiyorum. Hintli oyuncu 8 mart kadınlar gününde kadınlar için bir söz paylaştı. Bu gerçekten çok ince bir davranıştı.


Ashish Sharma şöyle dedi: “Bu günler, hayatımızdaki tüm kadınları tanımamız ve takdir etmemiz için sadece bir hatırlatmadır. Ve sadece Kadınlar Günü’nde değil, her gün kadınlar bizim için önemlidir. Çünkü erkekler kadınsız asla tam olmaz bunu görüyoruz. Kadınlar bizim annelerimiz eşlerimiz, kızlarımız, arkadaşlarımız ve herşeyimiz.”Kariyerine hit Bollywood filmi Love Sex Aur Dhokha ile başlayan Ashish Sharma, daha sonra televizyon sektörüne geçiş yaptı. Televizyonda başarılı bir çıkış yaptıktan sonra oyuncu bir kez daha sinemaya döndü.  Şu anda Hindutva adlı bir Bollywood filmi için Uttarkand’da çekime başladı. 


Hindutva
Hindutva

Ashish Sharma en çok…


Ashish en çok Siya Ke Ram’da Lord Ram, Prithvi Vallabh-Itihaas Bhi’de Prithvi Vallabh, Rahasya Bhi ve diğer birkaç tarihi ve mitolojik TV şovunda oynadığı için bilinir.


Oyuncuya Sinemaya neden geri döndüğü soruldu. O da şöyle cvp verdi: “Televizyondan uzak durmak bilinçli aldığım bir karardı ve sinemaya dönmek için pek çok nedenim var. Oldukça iyi işleyen bazı şovlar var ama senaryo televizyon sektöründe değişti. İçerikler diziler heyecan verici değil ve ben izleyicilere sunacak yeni bir şey olmadığını düşünüyorum.  Bir oyuncu olarak heyecan verici bir şey bulamıyorum. Bu yüzden odağımı sinemaya kaydırdım, burada pek çok heyecan verici şey oluyor ve keşfedecek daha fazla alan buluyorum. 


“Kendim için ne istediğimi seçebileceğim bir alandayım”


Ashish, Bollywood’un herkes için daha fazla alan sunduğunu düşünüyor.  “Filmlerde paranızı geri alamama endişesi yok. Ama TV dizileri bir gecede yayından kaldırılabiliyor. Demek istediğim şov dünyası paraya bağlı ve böylesine belirsiz bir senaryoda ayakta kalmak çok zor.  Ancak gelecekte bazı şeylerin değişeceğini umuyorum.” Dedi. Pratap Hada kimdir?Ashish oyunculuğun yanı sıra yönetme ve yazma konusunda da kendisini geliştirmeye çalışıyor. 


Mevcut Bollywood projesinden bahsederken, “Başrolü oynadığım politik bir aşk hikayesi. Rishikesh’te çekim yapıyoruz ve ayrıca Dehradun ve Mussoorie’de çekim yapmayı planlıyoruz.” Dedi. Drashti Dhami Gurmeet Choudhary’e aşıkmıydı,Film yapımcısı yazar Karan Razdan ise  yeni filmi Hindutva’nın için şunları söyledi: “İnsanları aşk, fedakarlık ve kardeşlikle ilgili olan Hindu ideolojisinin gerçek anlamı konusunda bilinçlendirecek” dedi ve ekledi “Bu film çocukluk arkadaşlığı, aşk üçgeni ve gençlik siyaseti etrafında dönüyor. Toplumdaki kutuplaşmadan bahsediyor. Bir film yapımcısının, toplumun gerçeklerini insanlara gösteren bir ayna gibi olduğunu hissediyorum.” Dedi.

Yorum Bırakın