Hint Magazin Öne Çıkan

Rashami Desai yeni dizisi

Rashami Desai yeni dizisi

Rashami Desai ve Tanuj Virwani’nin Tandoor web dizisi 23 Temmuz’da başlıyor. Rashami Desai ve Tanuj Virwani’nin baş rolde yer aldığı web dizisi hakkında bilgi.

Bu dizi Rashami Desai’nin ilk kez çıkış yapacağı bir web dizisi. Dizi, Delhide bir eşin politikacı kocası tarafından öldürüldüğü  gerçek olaydan ilham alıyor. 


Tandoor dizisindeki rolü hakkında Rashami Desai: “Tandoor’un senaryosunu okuduğumda bu projede yer almaya karar verdim. Karakterim r80’li yıllara dayanıyor. Palak açık sözlü, korkusuz ve inanılmaz derecede zeki. Seyircinin burada canlandırmaya çalıştığım karakterin değişimine ve çok yönlülüğüne hayran kalacağından oldukça eminim. Bu arada Tanuj ile çalışmak kesinlikle eğlenceliydi ve benim için çekim boyunca oradaydı.”

Rashami Desai yeni dizisi
Rashami Desai yeni dizisi

Tanuj Virwani canlandırdığı Sahil Sharma karakteri hakkında “Her zaman ekranda gerçek hayattan bir karakteri oynamak istemişimdir. Bu karakter son derece katmanlı ve bana oyunculuk kişiliğimin farklı bir yönünü, daha karanlık tarafımı keşfetme fırsatı sundu. Öfke, kıskançlık, aşk, sahiplenme ve rekabet, kanalize etmeye çalıştığım duygulardan bazıları. Umarım izleyiciler beni bu rol ile sever ve Tandoor’u coşkulu bir şekilde karşılar.”

Yapımcılığını Ullu Originals’ın, yönetmenliğini Nivedita Basu’nun üstlendiği Tandoor’un oyuncu kadrosunda Amit Riyan, Kamal Malik, Sonal Parihar, Shyam Mashalkar ve Ravi Gossain yer alıyor.

Yorum Bırakın