Hint Magazin Öne Çıkan

Divyanka Tripathi neden depresyona girdi

Divyanka Tripathi neden depresyona girdi

Televizyon oyuncusu Divyanka Tripathi’nin hayatı inanılmaz bir yolculuktu. Hikayesi, yanlışlıkla rüyalar şehrine inen ve zirveye ulaşan küçük bir kasaba kızının hikayesi. Ancak gerçek hikaye bu iki uç nokta arasında yatıyor.


Divyanka son zamanlarda popüler bir marka için bir sosyal medya kampanyası üzerinde çalıştı ve kuşkusuz bu onun için mükemmel bir yolculuktu. Divyanka aslında bir subay olmak istiyordu. Divyanka bu konuda şöyle dedi

“Asla oyuncu olmak istemedim. Ordu subayı olmak istedim. NCC’de iyiydim, en iyi öğrenci olduğum söylendi. Okulda Cumhuriyet Bayramı Kamplarına katıldığımda bu atama bana verildi. çok iyi bir tüfek atıcısıydım, şu anda fazla pratik yapamıyorum, sanırım hala ateş edebilirim.”


Peki Divyanka nasıl oyuncu oldu?“Bir realite şovuna katıldım ve performansımdan sonra her şeyin başlangıcı olan bir seçme için çağrıldım” dedi.

Divyanka, Bhopal’dan Mumbai’ye otobüsle geldi.

“Ben orta sınıf bir aileye mensubum. Daha önce hiç uçağa binmemiştik. Seçmelere gitmeme izin vermeleri için ailemi ikna etmem gerekti ve sonra babam ve ben Bhopal’dan Mumbai’ye otobüsle gidip geldik. Şimdi, ne zaman Geriye dönüp baksam her şeyin ne kadar değerli olduğunu görüyorum.”

Divyanka, ilk olarak Banu Main Teri Dulhan dizisinde yer aldı. Dizi 3 yıl sürdü.


Divyanka ilk şovundan sonra işsiz kaldığı için depresyona girdi. 


” Dizim bittikten sonra gerçekten uzun bir süre işsiz kaldım. Bu zor bir aşamaydı. Bir anda yükseklerdeyken bir anda dibi görüyorsunuz. O dönem iç karartıcı düşüncelere kapılıyordum. Kimse bana dizide rol vermiyordu. Vidya karakterini herkes biliyor, başka bir şey oynayamazsın dediler.”

“Zor bir aşamaydı ve doğru seçimleri yapmak zorundaydım. 3 dakikalık bir seçme için 3 sayfalık bir senaryo okumam gerekti. Bir çok seçmeye de katıldım ama sonuç alamadım. Sonra sırf algı değişsin diye bir komedi programı yaptım ki insanlar beni farklı bir ışık altında görsünler. Komedi programından sonra ise bana komik bir yüzüm olduğunu söylediler,  yine başvurularını reddettiler.” Dedi.

Divyanka Tripathi neden depresyona girdi
Divyanka Tripathi neden depresyona girdi


Divyanka Tripathi’nin hayatı Yeh Hai Mohabbatein Sev Yeter ile değişti

“Hayatımdaki en büyük geri dönüş bana Yeh Hai Mohabbatein teklif edildiğinde geldi. Gerçekten uzun bir bekleyişti. Bu ancak ailem beni desteklediği için mümkün oldu. Motive ettiler, yeteneğime inandılar. Ve bugün nereye geldiğime bakın. Yolculuk inanılmazdı.”

Ayrıca hayatımı mükemmelleştiren şüphesiz, hayatıma giren ve bir yapboz’un parçası gibi bana uyan en iyi arkadaşım, yol arkadaşım ve partnerim Vivek ile evlendiğim oldu.” Dedi.

Yorum Bırakın