Hint Magazin Öne Çıkan

Rashami Desai “bana kötü şans dediler” dedi.

Rashami Desai “bana kötü şans dediler” dedi.


Kördüğüm Uttaran da Tapasya karakterini canlandıran hintli oyuncu Rashami Desai kız çocuğu olmanın kolay olmadığını söyledi.


İnsanlar genelde bir ünlünün hayatına bakıp ne kadar şanslı olduğunu düşünür. Ama bu herkes için geçerli değildir. Bazıları bulundukları yerde olmak için çok uğraşırlar ve çoğu zaman birçok zorluktan geçmek zorunda kalırlar. Hint TV sektöründe tanınan bir isim olan Rashami Desai’nin de işi kolay değildi. Hatta bir keresinde, bir gösteride, daha çocukken akrabaları tarafından kendisine ‘panauti’ yani (kötü şans) dendiğini söyledi.


Rashami katıldığı bu gösteride bekar bir ebeveyn tarafından büyütülmesi ve kız çocuğu olduğu için yaşadığı zorluklar hakkında konuştu.

Rashami Desai "bana kötü şans dediler" dedi.
Rashami Desai “bana kötü şans dediler” dedi.
“12-13 yaşlarındayken akrabalarım bana panauti (kötü şans) derdi. Kızlar doğduğunda toplum erkek çocukların doğduğu zamandaki kadar mutlu olmuyor. Orta sınıf bir aile için kız çocuğu yük. Evlendikten sonra gidecek. Ya onun eğitimi. Annem bekar, varlıklı bir aileden gelmemiş. Eskiden oda  lanetliydi.  Onlar için erkek çocuk varken başka çocuğa ihtiyaç var mıydı?  Annelere “Kız doğurdun yükünüzü artırdın” diyorlar. Annem her zaman yanımda olduğu için mutluyum” dedi oyuncu.


Kısa bir süre önce, 24 Mayıs’ta Rashami, annesine olan sevgisini göstermek için annesinin siyah beyaz bir resmini sosyal medya hesabında paylastı. 

Yorum Bırakın