Hint Magazin Öne Çıkan

Divyanka Tripathi yeni projesi

Divyanka Tripathi yeni projesi

Divyanka Tripathi Yeh Hai Mohabbatien Sev Yeter de Ishita karakterini canlandırmıştı. Şimdi ise oyuncu Divyanka Tripathi ve Vivek Dahiya’nın Bigg Boss 15’e Katılacağı söyleniyor.

Colours TV’nin en popüler reality şovu Bigg Boss, yakında izleyiciler için başka bir sezonla karşımıza çıkacak. Bigg Boss 14’ü Rubina Dilaik kazanmıştı. Yapımcılar da yeni sezonun duyurusunu yaptı. Yeni sezon, bu yıl Ekim ayında televizyon ekranlarında olacak. 

Yapımcıların bu sezon için Divyanka Tripathi Dahiya ve Vivek Dahiya ile görüşme yaptıkları konuşuluyor. 

Güvenilir bir kaynağa göre  “Yapımcılar, bu yıl gösteriye daha fazla drama katacak bir kaç çift üzerinde duruyor. Divyanka Tripathi Dahiya ve Vivek Dahiya’da bu çiftlerden biri. Ama henüz Divyanka ve eşi bigg boss için anlaşma imzalamadı” dedi.

Divyanka Tripathi yeni projesi
Divyanka Tripathi yeni projesiDivyanka Tripathi şu anda Cape Town’da aynı kanal için başka bir realite şovu için çekim yapıyor. Yani Divyanka Tripathi Katron Ke Khiladi 11 de yer aliyor.

Televizyonun en ünlü çiftlerinden Divyanka ve Vivek, Yeh Hai Mohabbatien Sev Yeter setinde bir araya geldi ve birbirlerine aşık oldular. Çift, 2016’da evlendi. 

2017’de ünlü dans realite şovu Nach Baliye 8’in galibi oldular.

Yorum Bırakın