Hint Dizileri Öne Çıkan

İkimizin Yerine 2 çekimleri başladı

İkimizin Yerine 2 çekimleri başladı


Balika Vadhu İkimizin Yerine 2’nin yapımcıları geçtiğimiz günlerde dizinin ilk tanıtım videosunu yayınladılar.  Yeni sezonun hikayesi yine çocuk evliliğinin etrafında dönecek.


Anandi, Hindistan’daki yasadışı çocuk evlilikleri uygulamasını sona erdirmek için tekrar geri döndü.  Balika Vadhu’nun ilk sezonunda Avika Gor ve Avinash Mukherjee tarafından  dönmüştü. Avika, Anandi ve Avinash, Jagdish karakterlerini canlandırmıştı. Şimdi ise Shreya Patel ve Vansh Sayani başrolde yer alacak.  Dizinin çekimleri Rajasthan’da başladı.


Balika Vadhu’nun ilk tanıtım videosunda bir küçük kız gösteriliyor ve annesi ona yaklaşıp sevgiyle bakıyor. Sonra kızına kendisin için küçük bir pres bakacağını söylüyor. 

İkimizin Yerine 2 çekimleri başladı
İkimizin Yerine 2 çekimleri başladı

Balika Vadhu hakkında bilgi


Balika Vadhu, Rajasthan kırsalında yaşayan bir çocuk gelinin hayatı, mücadeleleri ve yolculuğu etrafında dönüyordu.  TV dizisinde Avika Gor, Pratyusha Banerjee, Shashank Vyas, Avinash Mukherjee, Surekha Sikri, Mahhi Vij gibi bir çok hintli oyuncu yer aldı. Balika Vadhu ilk kez 21 Temmuz 2008’de TV’de gösterime girdi.


Avika gor canlandırdığı anandi karakterinden bahsederken ortamın bir film okulu gibi olduğunu söyledi.

İkimizin Yerine 2 çekimleri başladı devamı…Avika Gor “Balika Vadhu hayatımı tamamen değiştirdi ve bana birçok şey öğrenme fırsatı verdi.  Bu dizi ile televizyona çıktığımda sadece 9 yaşındaydım. Balika Vadhu’da oyunculuk yapmak bir hobiydi benim için. Hatta bir tutkuydu.  Her gün karakterim için giyinmekten, insanlardan bu kadar çok sevgi gormeten ve televizyonda olmaktan mutluydum. Ayrıca dizide gerçekten yetenekli tiyatro oyuncularından oluşan harika bir yıldız kadrosu vardı. Benim için Balika Vadhu, oyunculuk becerilerini öğrendiğim bir film okulu gibiydi.  Setteki en mutlu insan bendim ve her zerresinden keyif aldım.” Dedi.


Balika Vadhu 2’nin hikayesi de ilki ile benzer olacak.  Anandi genç yaşta evlenir ve ardından yeni hayatına uyum sağlamaya çalışır.  İzleyici ayrıca onun çocuk yaşta evlilik geleneğini nasıl bozduğunu da görecek.  Balika Vadhu 2’de Shreya Patel ve Vansh Sayani’nin yanı sıra önemli rollerde Riddhi Nayak Shukla, Ketki Dave, Supriya Shukla, Seema Mishra ve Anshul Trivedi de yer alacak.

Yorum Bırakın