Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Palak Muchhal kimdir?

Palak Muchhal kimdir?


Palak Muchhal kimdir? Şarkıcı’nın mesleği, Boyu, kilosu, burcu, ailesi, dini, hobileri, Medeni durumu v.sPalak 30 Mart 1992 de Indore Madhya, Pradesh, Hindistan da doğdu. 


Mesleği: şarkıcı 


Boyu: 1.63 cm


Kilosu: 48 kg


Burcu: koçİlk şarkısı: Damadamm 2011 tarihinde çıkış yaptı. 


Babası: Rajkumar Muchhal muhasebeci


Annesi: Amita Muchhal 


Erkek kardeşi: Palash Muchhal müzisyen 


Dini: hinduizm


Hobileri: seyahat etmek


Favori tatil yeri: Dubai


Medeni durumu: bekar


Oyuncu küçük yaşta 6 albüm çıkardı. 


21 yaşındayken adını sosyal çalışmaları ile Guinness Rekorlar kitabına yazdırdı. 


Küçük yaştan beri hayır işleri için para topladı.


Palak Muchhal kariyeri


Palak Muchhal, 30 Mart 1992’de Indore’da Maheshwari Marwari ailesinde doğdu. Annesi Amita Muchhal bir ev hanımıdır ve babası Rajkumar Muchhal özel bir firmada çalışıyor. Palash Muchhal adında bir erkek kardeşi var . Eğitimini Queens College Indore’de tamamladı. Sevilen hint dizisi tekrar yayında.

Palak Muchhal kimdir?
Palak Muchhal kimdir?Palak Muchhal, dört yaşındayken bir grup genç şarkıcı olan Kalyanji Anandji Little Star’ın bir üyesiydi. 1999 Kargil Savaşı sırasında, yedi yaşındaydı ve ölen Hintli askerlerin ailelerine para toplamak için memleketi Indore’daki dükkanlarda şarkı söyleyerek bir hafta da toplam 25.000 ₹ (810 ABD Doları) topladı. Onun bu çabası Hint medyasında önemli yer tuttu. Yaralı Kalbim için karar.

Palak Muchhal, çocukluğundan beri Bollywood playback şarkıcısı olmak istiyordu. Çocukluğu ve gençlik yıllarında altı film dışı albüm çıkardı. 2001 yılında dokuz yaşındayken ilk albümü “Child For Children” Tips Music tarafından yayınlandı. Şarkıcı bir çok dizi için de şarkı söylemiştir. Yardım kampanyalarından hiç bir şekilde kendisi kazanç sağlamamıştır. Bir çok çocuğun ameliyatı içinde para toplamış karşılığında ise bir oyuncak bebek almıştır.

Yorum Bırakın