Hint Dizileri Öne Çıkan

Ölene Dek hint dizisi baştan sona özeti oyuncuları

Hint dizisinin orjinal ismi: Ek Duje Ke Vaaste

Ölene Dek hint dizisinin baştan sona özeti

Suman ailesini kaybeder, ebeveynleri bir kazada öldükten sonra büyükbabası tarafından güçlü, bağımsız ve kendine saygı duyan genç bir kadın olarak büyütülür. Birbirine sıkı sıkıya bağlı bir aileden geliyor. Shravan, iki erkek kardeşi (Ramnath ve Lala Ji), eşleri ve üç oğlunu (Shravan, Varun ve Pushkar) da içeren ünlü Malhotra ailesinden geliyor. İkisinin yakın bir ilişkisi var çünkü Suman’ın büyükbabası Ramnath’ın babasının akıl hocasıydı.

Suman’ın ebeveynleri Nirmala ve Ramnath, Shravan avukatlık yapmak için Londra’ya taşındığında birlikte büyüyen çifti bölerek ayrılır. Suman, on yıl sonra geri döndüğünde onda bir değişiklik fark eder. Yokluğu için kendisinden özür dilenir, ancak onu reddeder. Bir okul toplantısı sırasında Suman’la dalga geçer ve ardından Suman’ın evi satışa çıkma tehlikesiyle karşı karşıya kalana kadar birbirlerinden uzaklaşırlar. Shravan yasal meselede kavga edip galip geldikten sonra arkadaşlıklarını tazelerler. Suman, Shravan’ı annesiyle yeniden bir araya getirmek için çaba sarf eder. Sahiplenici Ramnath, Suman ile empati kurar ve Shravan ile barışır.

Suman’ın kuzeni Preeti, Pushkar’a karşı hisler geliştirir ve ikisi, şüpheci ailelerini birliği onaylamaya ikna edebilir. Suman’ın büyükbabası kalp krizi geçirdiğinde, ondan ailenin bir dostu olan Aditya ile evlenme taahhüdünde bulunmasını ister. Shravan’ın annesi tarafından büyütülen Shravan’ın üvey kardeşi Aditya, Shravan’ın teyzesi Kamini tarafından yönlendirildikten sonra, Suman ve Shravan’ın ilişkisi hakkında şüpheler geliştirir.

Ölene Dek hint dizisi baştan sona özeti oyuncuları
Ölene Dek hint dizisi baştan sona özeti oyuncuları

Aditya’nın Suman’a karşı davranışı nedeniyle düğünleri iptal edilir. Şarvan, Suman’ın büyükbabasına sempati duyduktan sonra Suman ile evlenir. Zamanla Ramnath, Shravan’ın hayatındaki kadınlara karşı kadın düşmanı davranışının, yalanlarının arkasında birseyler olduğunu anlamaya başlar. Shravan’a suçluluk duyduğunu itiraf eder ve Suman’dan af diler. Yeniden bir araya gelirler ve birbirlerine olan aşklarını sevinçle ilan ederler. Ve dizi mutlu sonla biter.

Ölene Dek hint dizisi oyuncuları

Satyajit Sharma, Ram Nath Malhotra

Sanjeev Jogtiyani

Palak Jain, Genç Suman

Nikita Dutta, Suman

Namık Paul, Shravan Malhotra

Ranjeet Singh, Pushkar Malhotra

Vishal Jethwa, Genç Shravan

Anjali Mukhi, Kamini Malhotra

Geeta Tyagi

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!