Öne Çıkan Türk Diziler

Camdaki Kız da Nalan ile Hayri evlenecek. Hayri’yi kim öldürecek?

Öncelikle Hayri’nin kimliğini inceleyelim.

Üç çocuğu olan Hayri, dar gelirli bir ailede büyümüştür. Çocukluğunda sık sık babasının zulmüne maruz kalan Hayri 6 yaşındayken annesini kaybeder. Kardeşini ise, 10 yaşındayken kaybeder. Babası ikinci kez evlenir. Hayri, üvey annesinin kötü davranışlarına da maruz kalır.

Hayri askerden terhis olduktan sonra üvey annesinin onayladığı komşunun güzel kızı Türkan ile evlenir. Evlendikten sonra babaları, üvey anneleri ve üvey kardeşleriyle birlikte bir eve taşındılar. Bu birliktelikten üç çocuğu olur Hayri’nin. Hayri daha sonra Nalanın aile şirketinde bir işi kabul ettikten sonra Nalan’a karşı hisler besler.

Camdaki Kız da Nalan ile Hayri evlenecek. Hayri'yi kim öldürecek?
Camdaki Kız da Nalan ile Hayri evlenecek. Hayri’yi kim öldürecek?

Nalan ve Hayri’nin hikayesi ise şöyle son bulur.

Nalanın kocası onun doğum gününü unutur. Ve Nalan çocuğunu kaybettiğinde ona manevi olarak destek olmaz. Karısının yanında olmamasına üzülen Nalan, ile Hayri ile dertleşir. Hayri’nin ilgisi sonunda Nalan’ın da dikkatini çeker.

Ancak Hayri’nin evliliğinden ve çocukları olduğundan habersizdir. Nalan sonunda Sedat’tan da boşanır.

Sedat’ın ailesi, Nalan’ın boşanma kararına ne kadar sıcak baksa da, Nalan para konusunda herhangi bir talepte bulunulmaz. Nalan Hayri ile güzel günler geçirirken bir anda onun evli olduğunu ve çocuklarını öğrenir. İlk başta Hayriden uzaklaşmaya çalışır ama bu çok da uzun sürmez.

Hayrinin eşi aslında onu boşamak istemez ama Hayri onu buna mecbur kılar. Hayri eşinden boşandıktan sonra Nalan ile evlenir.

Nalan kendisine zarar vermeye çalışır.

Aradan Yedi yıl geçer. Hayri, Nalan’dan ayrılmaya kararı alır. Bu ayrılma kararına Nalan karşı çıkar. Hayri Daha önceki eşi Türkan’ı Nalan ile aldattığı gibi bu seferde Nalanı Laz bir kızla aldatır. Nalan Hayrı kendisini bırakmasın diye kendisine zarar vermeye çalışır.

Hayri ise onun iyi olmadığını anlar ve Nalani Psikoloğa götürür. Psikologla yapılan seansların ardından Nalan kendini daha iyi hissetmeye başlar ve Hayri’nin yokluğunu kabullenir. Laz kız ile evlenmekten vazgeçen hayrinin kafası çok karışıktır. Ayrılmak istediğini Laz kıza söyler. Bunun üzerine Laz kızHayri’yi kalbinden bıçaklayarak öldürdü.

Nalan ise başarılı bir iş kadını olur. Resim kursuna da gitmeye başlar ve resim hocası Nalanın babasıdır.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!