Hint Dizileri Öne Çıkan

Kız Kardeşler hint dizisi baştan sona özeti oyuncuları

Kız Kardeşler hint dizisinin baştan sona özeti

Alka, Anushka, Devyani ve Piya Shastri, babaları Narayan Shastri ile Kanpur’da yaşayan dört kız kardeştir. Annelerini kaybettikten sonra sadece Narayan tarafından büyütülen küçük çocuklar. Narayan’ın iş transferinin ardından Delhi’ye taşınırlar ve çocukluk arkadaşı Surinder Sareen’in evinde kalırlar. Neil ve Rajat ile Surinder’in karısı Minty birlikte barındırılıyor. Kız kardeşler, Minty ve Neil’in düşmanlığının hedefidir.

Rajeev’in babası, Alka’nın Rajeev’i sevdiğini öğrendikten sonra Narayan’ın evlenme teklifini reddeder. Alka, tüm bunları öğrendikten sonra Narayan’dan özür diler. Arkadaşı Harishankar’ın oğlu Rohan Pandey ile arkadaşlığını yeniden kurar ve ikisi sonunda düğümü bağlar. Anushka’ya karşı hisleri olan Rajat, Anushka ve Devyani’yi ona aşık eder. Neil, Devyani’ye olan sevgisine rağmen onu reddeder. Rajat ailesine Anushka’yı sevdiğini söylemeye çalıştığında Minty ve Nikki, Neil için Devyani’den intikam almaya karar verir.

Rajat’ın Devyani’ye aşık olduğunu düşünmeleri için herkesi yanıltırlar. Anushka, Devyani’nin Rajat’ı da sevdiğini öğrendiğinde, herkes nişan için hazırlanırken Devyani’ye olan sevgisini feda etmeyi seçer. Anushka’ya da hayran olan Rajat, onun nişan günü Devyani’ye evlenme teklif ettiğini öğrenir ve ona gerçeği söylemek ister ama Anushka bunu yapmasına engel olur. Oda ablasının nişanını kabul eder ve onunla nişanlanır. Devyani ve Rajat karşılıklı yemin eder. Minty ve Nikki’nin planı suya düştükten sonra bir kez daha Anushka ve Rajat’ı ortaya çıkarmaya çalışırlar.

Kız Kardeşler hint dizisi baştan sona özeti oyuncuları
Kız Kardeşler hint dizisi baştan sona özeti oyuncuları

Ve bu sefer başarılı olurlar. Gerçeği öğrenince yıkılan Devyani, nişanlısını çaldığını söyleyerek Anushka’ya hakaret eder ama Anushka cevap bile vermez. Rajat tarafından kız kardeşine saygısızlık ettiği için çağrılır ve aşık olması gereken kişinin Anushka olmadığı söylenir. Anushka, Rajat’ın yalnızca Devyani’ye ait olduğunu ve onu reddettiğini söyler.

Ertesi gün Rajat ve Surinder, Minty ve Nikki’yi öğrenir. Surinder, Minty’ye bağırır ve Nikki’yi evden kovar.

Gelen, Rajat’ın eski kız arkadaşı Karishma’dır. Anushka, Rajat’ın onu kıskandırmak için Karishma ile evlendiğini açıklamasına rağmen, kız kardeşiyle olan ilişkisiyle meşgul olmaya devam ediyor. Daha sonra Devyani, Rajat ile evliliğini durdurması hakkında konuşur ve Anushka’yı da aynısını yapmaya ikna etmeye çalışır, ancak Rajat önce ona olan aşkını itiraf etmesini ister. Daha sonra gözaltına alınır ve tutuklanmasından Anushka sorumlu tutulur. Karishma suçluçıkar.

Rajat ve Anushka’nın birliği. Minty, Neil’i arkadaşı Leela’nın kızı Kajal ile evlenmeye zorladıktan sonra Devyani üzülür ve Alka ile işbirliği yapmayı seçer. Devyani iş yerinde saldırıya uğrar ve bundan Neil’in sorumlu olduğuna inanır. Anushka onu kendisine zarar vermekle suçladıktan sonra Neil, Devyani’yi savunur. Üç gün sonra herkes evine gider ve Neil hapisten çıkar.

Kajal’ın Neil ile sadece mülkü için evlendiği öğrenilince Minty onu azarlar ve ilişkilerini bitirir. Anushka Kajal tarafından bir uçurumdan itildi; ve Rajat rehin alınır.

Bir yıl sonra Sareens ve Shastris sevinirler. Rajat ve Devyani düğün törenlerine başlarken Anushka’nın hayatta olduğu ortaya çıkar. Böylece dizi biter.

Dizinin hintçe ismi: Shastri Sisters 

Yönetmen: Jignesh M Vaishnav, Lalit Jha

Yayıncı kanal: Colours TV

Bölüm sayısı: 329

Yayın tarihleri: 21 Temmuz 2014 – 8 Ağustos 2015

Başrol oyuncuları: Vijayendra kumeria, Ishita Ganguly, Sonal Vengurlekar, Zirve Bhardwaj, Neha Pednekar, Sujay Reu

Kız Kardeşler hint dizisi oyuncuları

Ishita Ganguly / Anushka Shastri

Sumit Bharadwaj / Neil Surinder Sareen

Sonal Vengurlekar / Devyani Shastri

Puneet Vashist / Dr. Raghavendra Singh

Sumit Verma / Rajeev

Priyanka Khera / Kajal Neel Sareen

Neha Pednekar / Alka Rohan Pandey

Vijayendra Kumeria / Rajat Sareen

Pragati Chaurasia / Piya Shastri

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!