Hint Magazin Öne Çıkan

Namish Taneja’nın başına öyle bir şey geldiki!

Namish Taneja’nın başına öyle bir şey geldiki!


Bıçak Sırtı hint dizisinin yakışıklı oyuncusu Namish Taneja Maldivler’de mahsur kaldı ve kız arkadaşını Mumbai’ye geri gönderdi. Birkaç ay önce, Namish Taneja’nın ailesi ile birlikte covidi anlatmıştı. Şimdi ise oyuncu Maldivler’de oyuncu  kız arkadaşı Aanchal Sharmaq ile tatil amaçlı oraya gitti. Şimdi, ise zor durumda çünkü oyuncunun COVID-19 testi pozitif çıktı. Hemde tatillerini bitirmiş dönmek üzereydim. Oyuncu pozitif çıkınca Maldivler’de mahsur kaldı ama sevgilisi Aanchal Sharma covid değildi bu yüzden onu Mumbai’ye geri gönderdi. 


Namish Taneja'nın başına öyle bir şey geldiki!
Namish Taneja’nın başına öyle bir şey geldiki!


Namish Taneja bütün bu olanları şöyle anlattı “Geçen yıl çoğu zaman ya çekim yapıyordum ya da salgın nedeniyle evde kalıyordum. Şubat ayında durum biraz normal olduğunda, kısa bir süre çekime devam etmeye karar verdik. Daha sonra sevgilimle tatile gitmek için plan yaptık. Aslında New York’u ziyaret etmeyi planlamıştık, ancak daha sonra planı değiştirdik ve Maldivler’e gitmeye karar verdik. Her şeyi COVID-19’un ikinci dalgasından önce rezerve etmiştik. ” Vidya ve Swaragini gibi birçok dizi de rol alan oyuncu, “Protokol gereği Hindistan’da uçağa binmeden önce ve gideceğimiz yere vardıktan sonra herkese COVID-19 testi yaptırması gerekiyor. Maldivler’e gittiğimizde COVID testim negatif çıkmıştık. Dört gün sonra ayrılmamız gerektiğinde tekrar teste girdik.Testlerim pozitif çıktı ama çok şükür ki sevgilim Aanchal’a virüs bulaşmamıştı. Aanchal’ı Mumbai’ye geri dönmeye ikna ettim. İkimiz için de yürek burkan bir andı, beni yalnız bırakmak zorunda kaldığı için ağlıyordu. En üzücü kısmı, vedalaşmak için birbirimize sarılamıyorduk bile.


Kendimi otel odasında izole ettim. Yalnız olduğum ve dışarı çıkamadığım için bol bol kitap okuyup film izliyorum. Birkaç gün sonra tekrar COVID testine gireceğim” diyerek sözlerini bitirdi.

Yorum Bırakın