Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Amit Sarin kimdir? Baş Tacım Ashwin

Amit Sarin kimdir? Baş Tacım Ashwin

Pavitra Rishta Baş Tacım hint dizisinde Ashwin Sagar karakterini canlandıran Amit Sarin’in yaşı, dini, sevgilisi, boyu, kilosu ve hakkında daha fazla bilgi. 


Amit, Varanasi’de doğdu ve büyüdü. Mühendislik diploması almak için prestijli Manipal Teknoloji Enstitüsü’ne gitti. Ama orada bir gün oyuncu olma hayalleri kurdu. Mezun olduktan sonra kalbinin sesini dinlemeye karar verdi ve Mumbai’ye taşındı.

Oyunculuk dersleri aldı ve gizli ajanlardan birini oynadığı Doordarshan’da günlük olarak yayınlanan Ramanand Sagar’ın “Aankhen” adlı dizisinde yer aldı. En büyük çıkışını 2006’da “Kkusum”da “Kshitij” rolünü oynayarak yaptı. 


Amit aynı zamanda En İyi Erkek Oyuncu ödülünü de kazandı. Oyuncunun canlandırdığı tatlı aşık çocuk karakteri ile küresel alanda da hayran kitlesi arttı.

Oyuncuyu popüler eden bir diğer dizi ise Star Plus’ın çığır açan dizisi “Kyun Ki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi”.

Amit Sarin kimdir? Baş Tacım Ashwin
Amit Sarin kimdir? Baş Tacım Ashwin
Oyuncu ayrıca bir şarkı Yarışmasına da katıldı ve o şarkı Yarışmasının galibi oldu. Amit’in televizyon kariyeri artık durmak bilmiyordu ve en büyük yapım evlerinden teklifler aldı. Kariyerinde ilk kez  “Pavitra Rishta” Baş Tacım da olumsuz bir rol oynadı ve şaşırtıcı bir şekilde izleyiciler tarafından çok iyi karşılandı.

Amit Sarin kimdir? Baş Tacım Ashwin devamı…
Başarılı televizyon kariyerinin yanı sıra, eşi Vineesha Arora Sarin ile kendi yapım şirketini kurdu. Oyuncu eğlence sektöründe fark yaratmak için çalışıyor. 


Amit Sarin ayrıca Covid-19’a da yakalandı. Ailece corona’ya yakalanan oyuncu hastalığı atlattı. Meditasyonu erken yaşta öğrenen oyuncu hastayken depresyon ile baş edebilmek için bol bol meditasyon yaptığını söyledi. “Meditasyon yoluyla neler olup bittiğini ve nasıl hissettiğinizi, düşüncelerinizin kalitesini öğrenirsiniz. Ben kendimi kontrol etmesini öğrendim. Ayrıca, her gün geçmişteki düşüncelerinizden kendinizi arındırmak çok önemli olduğunu öğrendim. bugünü, bu anı gör, hisset ve yaşa” diyor oyuncu.Amit film yapımcısı eşi Vineesha Arora Sarin ve iki çocuğuyla ABD’ye yerleşti. 


“Eğlence sektöründeki insanların iniş ve çıkışlara eğilimli olduğu bilinen bir gerçektir, bu da diğer endüstrilere kıyasla yüksek düzeyde kaygı ve depresyonla uğraşmak anlamına gelir.”


Amit, “sektördeki bir dizi vakadan bahsederken, çözüm asla yok olmak pes etmek olmamalı. ASLA pes etmeyin, çünkü her şey kolay olmadan önce zordur,” dedi.

Yorum

Yorum Bırakın