Hint Magazin Öne Çıkan

Ankit Bathla Türkiye’ye Geliyor

Ankit Bathla Türkiye’ye Geliyor


Ankit Bathla Türkiye’ye Ne zaman Geliyor? Daha önce hiç geldi mi? Aşk Bir Rüya Dhruv Pandey hakkında haber.


Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki’nin Dhruv Pandey’ karakterini canlandıran oyuncu Ankit Bathla Türkiye’ye ne zaman gelecek?
Şuanda oyuncu Hindistanda çekimleri devam eden Naagin 4  hint dizisinde yeralıyor. 


Hintli oyuncu Ankit Bathla seyahate etmeyi çok seviyor.
Aşk bir Rüya Thapki Pyaar Ki de Dhruv (Duruv) karakterini canlandıran oyuncu Ankit Bathla, seyahat etmenin onun için dünya anlamına geldiğini söylüyor. “Benim için seyahat yaşamdır. Bence bu kişinin yapması gereken en önemli şey. Her insan seyahat etmelidir çünkü hayatınıza çok çeşitli şeyler katar.

Ayrıca, sizi daha iyi bir insan yapar. Ve farklı ülkelerdeki farklı yerlerdeki insanları gördüğünüzde, ufkunuzu genişleten çok şey öğrenirsiniz. Ben sık sık seyahat eden biriyim. Yılda en az iki uluslararası yolculuk ve iki yurt içi yolculuk yapıyorum ”dedi. Oyuncu gerçekten bir seyahat tutkunu.Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki de Bihaan Pandey ve Aryan Khanna karakterlerine hayat veren oyuncu Manish Goplani Türkiyeye mi geliyor merak konusu oldu? 

Ankit Bathla Türkiye'ye Geliyor
Ankit Bathla Türkiye’ye Geliyor


“Kıyafetlere, arabalara veya lüks şeyler almak için para biriktirmem. Seyahat edebilmek için para biriktiririm. çünkü gerçekten bunu yapmayı seviyorum. Henüz keşfedilmemiş, çok bilinmeyen bir yer seçmeye çalışıyorum. Her yıl farklı yerlere gitmeyi çok seviyorum çünkü insanların zihniyetlerini ve o şehirdeki ya da ülkedeki halkı kültürünü gerçekten keşfetmek istiyorum.”


Ankit yalnız seyahat’i de seviyor. “Bir yıl boyunca Birleşik Krallık’a yalnız bir seyahat yaptım ve hayatımın en iyi deneyimlerinden biriydi, çünkü seyahat ederken bir birey olarak, başkalarıyla etkileşim kurmak için çok fazla zaman var çünkü bir ay boyunca seyahat ediyorsunuz ve farklı insanlarla ve turistlerle konuşmaktan başka çaremiz yok”

Ankit Bathla Türkiye'ye Geliyor
Ankit Bathla Türkiye’ye Geliyor


Oyuncunun en büyük Lüksü Seyahat. “Seyahat benim en büyük lüksüm. Seyahat için çok fazla para harcıyorum.” dedi. “Tüm biniş kartlarını saklıyorum. Uçuşlarım ve dünyanın farklı bölgelerinde yaptığım tren ve otobüs yolculukları için biletlerim var. Bir gün kurulum yapmayı ve sergilemeyi çok isterim çünkü seyahat ettiğim yerlerden gerçekten gurur duyuyorum ”diyor. Aşk Bir Rüya Thapki Değişecek mi? Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki karakterine hayat veren Jigyasa Singh’in yerini neden bir başkası alacak? 


Oyuncu Ankit Bathla’nın seyahat ettiği yerler arasında

Türkiye ve Mısır da var. Oyuncu Türkiyeyi çok sevmiş ve türk insanınıda çok sıcak kanlı ve samimi bulduğunu söylemiş.


Oyuncu yine Türkiye’ye gelmek istediğini söyledi. ama tarih vermedi. Ankit Bathla’nın Türkiye’ye tekrar gelmesini istermisiniz. Oyuncunun Türkiye’ye tekrar gelmesini istiyorsanız bunu yorum kısmında yazın. Ne kadar çok istek olursa oyuncunun Türkiye’ye gelmesi okadar kesinleşir.

Yorum Bırakın