Hint Magazin Öne Çıkan

Manish Goplani’den Beklemen Haber Geldi

Manish Goplani’den Beklemen Haber Geldi


Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya’nın Bihaan Pandey’i Aap Ke Aa Jane Se’nin Ghoonghru’vundan sonunda güzel haber geldi.


Manish goplani Türkiyeyi Mutlaka tekrar ziyaret edeceğini söyledi. Aşk bir rüya Thapki Pyar Ki nin bihaan pandey’yi Hayranlarını sevindirecek haberi verdi. Bir hayrani oyuncu ile konuştu ve sadece Türk hayranlarını değil Azerbaycan’lı hayranlarını da sevindirdi. Shrenu Parikh’in son sağlık durumu ne? Ishqbaaz ve Tatlı bela oyuncusu Shrenu Parikh, Covid 19’a yakalanmıştı ve hastanede tedavi altındaydı.  


Oyuncu ile konuşan hayrani manish goplani ye Sizi Seven bir çok hayranınız var Türkiye Azerbaycan ve diğer ülkelerde. Bu yuzden Türkiye ve Azerbaycan a gitmeyi düşünüyormusunuz diye sordu.
Manish goplani ise samimi bir sekilde Türkiye ve Azerbaycan benim evim gibi ve mutlaka Türkiye ve Azerbaycan a gideceğim. Gaurav Wadhwa kimdir? Hintli oyuncu Gaurav Wadhwa Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki’de Samar Kapoor karakterini canlandırdı. Aynı Zamanda Yeh Hai Mohabbatein Sev Yeter’de de rol aldı.

Manish Goplani'den Beklemen Haber Geldi
Manish Goplani’den Beklemen Haber Geldi


Ama şuan pandemiden dolayı hiç bir yere gidemiyoruz.Pandemiden sonra Mutlaka türkiye ve Azerbaycan’a gideceğim.


Manish Goplani Dizileri 

2014–2015 yılında Chorre Tera Gaon Bada Pyaara dizisinde (Zee Marudhara) Rajbeer karakterini canlandırdı.  Bu dizide başrol’ü oynadı

2015–2017 yıları arasında Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya dizisinde Çifte karakter canlandırdı. Karakterlerinden biri Bihaan Pandey diğeri ise Aaryan Kahanna’ydı. Bu dizide de başrol’ü oynadı. Dizi Colors TV de gösterime girdi.

2016 yılında Yeh Vaada Raha dizisinde (Zee TV kanalında yayınlandı) Chetan Cameo karakterini canlandırdı.

 

2017 yılında Bekasi’li Adam dizisinde (ANTV kanalında yayınlandı) Karan karakterini canlandırdı.

2017–2018 yılları arasında Dedektif Didi dizisinde (Zee TV kanalında yayınlandı) Bhim Singh Bhullar karakterini canlandırdı. Bu dizide de başrol oyuncusu olarak yeraldı.

2018 yılda Belan Wali Bahu dizisinde (Colors TV de yayınlandı)Lallan karakterini canlandırdı Kumkum Bhagya dizisinde ise (Zee TV kanalında yayınlandı) Kendisi olarak yeraldı. Dizide konuk oyuncu olarak bulundu.

Laal Ishq&TELEVİZYON dizisinde Mayank karakterini canlandırdı 

2019 yılında Aap Ke Aa Jane Se dizisinde (Zee TV dizisi) Ghoonghru / Krish Asthana / Kshitij Agarwal karakterini canlandırdı

2019–2020 yılında Bepannah Pyaar dizisinde (Colors TV de yayındandı) Dr. Saahas Malhotra karakterini canlandırdı.

Yorum Bırakın