Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Loveleen Kaur Sasan kimdir?

Loveleen Kaur Sasan kimdir?

Hint dizisi Saath Nibhaana Saathiya Masumda Jigar Modinin ikinci eşi Loveleen Kaur Sasan Dini, Eşi, Yaşı, Burcu 

Loveleen Kaur Sasan kimdir?Hint dizisi Saath Nibhaana Saathiya Masumda Jigar Modinin ikinci eşi Loveleen Kaur Sasan Dini, Eşi, Yaşı, Burcu 
Saath Nibhaana Saathiya masum da Jigarın ikinci eşini kim canlandıracak?
Masumda jigarın ilk eşi raşi sonradan iyi karakteri canlandırıp gopiyi kabullenecek. Gopiyi ona takıntılı bir şekilde aşık olan kişiden kurtarırken hayatını kaybedecek ve diziden ayrılacak. Jigarın ikinci eşini ise hintli oyuncu Loveleen Kaur Sasan canlandıracak.Peki Loveleen Kaur Sasan kimdir? Masum Yeni Gopi kimdir?Saath Nibhaana Saathiya Masumda yeni Gopi’yi canlandıracak olan oyuncu Devoleena Bhattacharjee kimdir?


Takma Adı Lovey Sasan
Meslek Aktris
Ünlü olduğu TV dizisi “Saath Nibhaana Saathiya”
Boyu: 1.68
Kilosu: 50
Doğum tarihi 16 Temmuz 1990
Yaş: 30
doğum yeri Cammu ve Keşmir, Hindistan
Burcu: yengeç
ilk TV dizisi Bade Achhe Lagte Hain (2011 yapımı) Din Sihizm
Medeni hali: Evli
Evlilik Tarihi 29 Mayıs 2019
Eşi Koushik KrishnamurthyÇiftin 2020 doğumlu bir oğlu var  
Eşiyle Kayınbiraderi sayesinde tanıştı.

Saath Nibhaana Saathiya’da Paridhi Jigar Modi rolünü canlandıran oyuncu hakkında bilinmeyenler.
Oyuncu güzelliğini ev yapımı karışımlara borçluymuş. Yumurtanın beyaz kısmını da cildine uyguluyormuş. loveleen her sabah elma yiyor. bir bardak taze hindistan cevizi suyu içiyormuş. yağlı yiyeceklerden kaçınıp sağlıklı yiyecekler yiyormuş. Özge Yağız Yeminden Neden Ayrıldı?Yeni Reyhan kim Olacak? Özge Yağız Kuruluş Osman’da yada Emanet dizisinde mi oynayacak?

Loveleen Kaur Sasan kimdir?
Loveleen Kaur Sasan kimdir?Oyuncu yenen şeylerin yüze yansıdığına inanıyor.
loveleen kendisini güneşten güneş kramlari kullanarak koruyormuş. Genelde yogun olduğundan güzellik merkezlerine ayıracak vakti olmayan oyuncu spa merkezlerine gitmeyi daha akıllıca buluyor. Loveleen Taze ve iyi bir cilt için yedi saatlik uykunun zorunlu olduğunu söylüyor.

Makyaj malzemelerinde ise marka ürünleri tercih ediyor çekim yapmıyorsa makyaj da yapmıyormuş. Makyaj yerine yüzünü temizlemeti arındırıcı şeyler sürmeyi tercih edermiş. Oyuncu: “sağlıklı kalmak için mutlu olmalıyız. Mutluluk yada mutsuzluk bünyemize yansıyor.” diyor.

Yorum Bırakın