Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Kritika Kamra Kimdir?

Kritika Kamra kimdir?

Hintli oyuncu Kritika Kamra Dini, boyu, kilosu, eğitimi, yaşı, hobileri, hakkında bilinmeyenler ve dahası

Kritika Kamra kimdir?Hintli oyuncu Kritika Kamra Dini, boyu, kilosu, eğitimi, yaşı, hobileri, hakkında bilinmeyenler ve dahası

Boyu: 1.68 cm
Kilosu: 54 Kg
Doğum Tarihi: 25 Ekim 1988
2020 tarihine göre yaşı 32
Doğum Yeri: Baraly, Madhya Pradesh, Hindistan
Burcu:  akrep
Eğitimi: Ulusal Moda Teknolojisi mezunu
ilk TV dizisi: Yahan Ke Hum Sikandar (2007 yapımı)
Ailesi Babası Ravi Kamra (Doktor)
Annesi Kumkum Kamra
Kardeşi Rahul Kamra (kendisinden Küçük)
Dini: Hinduism
Hobileri: Müzik albümlerini düzenleme, kitap okuma.
Sevgilisi varmı: evet var oyuncu ilk olarak Karan Kundra ile çıktı kendisi Aktördü daha sonra ayrıldılar. Aşk Bir Rüya Thapki Değişecek mi? Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki karakterine hayat veren Jigyasa Singh’in yerini neden bir başkası alacak? 

Kritika Kamra Kimdir?
Kritika Kamra Kimdir?


daha sonra Siddharth Bijpuria ile çıkmaya başladı kendisi Yayıncı’ydı bu ilişkide yürümedi. Oyuncu şuan ise Uday Singh Gauri ile çıkıyor kendisi Girişimci

Kritika, hint dizisi Kithi Mohabbat Hai’deki Arohi rolüyle ünlendi. 2014 yılında Jhalak Dikhhla Jaa 7’ye katıldı. Kritika’nın oyuncu olma hayali yokmuş moda tasarımcısı olmak istiyormuş. Ama hint dizisi Kitni Mohabbat Hai’de oyunculuk fırsatı yakalayınca kursunu bırakmış. Aşk Bir Rüya setinde KavgaHint Dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Kız Kavgası. Hint dizi setinde Neler Oluyor. Sheena Bajaj Ve Smita Singh arasında gerginlik.

Kritika Kamra Kimdir?
Kritika Kamra Kimdir?2015 yılında MTV Webbed Sezon 2’ye ev sahipliği yaptı. hintli oyuncu Pencap kökenli. Mumbai’deki Siber Suç Kontrolü konferansında 2015 Yılında Siber Ünlü Ödülü’nü aldı.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!