Öne Çıkan Türk Diziler

Özge Yağız Yeminden Neden Ayrıldı?

Özge Yağız Yeminden Neden Ayrıldı?

Yeni Reyhan kim Olacak? Özge Yağız Kuruluş Osman’da yada Emanet dizisinde mi oynayacak?

Özge Yağız Yeminden Neden Ayrıldı?Yeni Reyhan kim Olacak? Özge Yağız Kuruluş Osman’da yada Emanet dizisinde mi oynayacak?
Yemin dizisinde Reyhan karakterine hayat veren oyuncusu Özge Yağız, dizinin sezon arası vermesiyle birlikte Kanal 7’nin sevilen dizisine veda etti.Oyuncunun Emanet dizisinde rol alacağı konuşuluyordu.

Ama Emanet dizisi de corona virüs nedeni ile ertelendi. Daha sonra ise oyuncunun Kuruluş Osman’da rol alacağı söylendi. Bakalım oyuncu hangi dizide rol alacak.Yemin dizisindeki Sözleşmesi biten Özge Yağız, yapımcıyla anlaşarak diziden ayrıldı. Masum da Ahem’in Annesi Kokila karakterini canlandıran oyuncu Rupal Patel kimdir?

Özge Yağız Yeminden Neden Ayrıldı?
Özge Yağız Yeminden Neden Ayrıldı?


Özge yağız instagram hesabından diziden ayrıldığını onayladığı bir paylaşım yaptı. Özge Yağız şöyle dedi: “Benim naif Reyhan’ım… İçine sayısız tecrübe sığdırdığım güzel bir yolun başlangıcıydın sen. Ağladın,güldün,heyecanlandın, sinirlendin, bağırdın ve her haline kucak açan bu güzel insanları kazandın. Yemin gibi bir yuvada yaşadın yollarının hep kesişmesini isteyeceğin insanlar,ekip arkadaşları kazandın. Evlerin kızı, yüreklerin dağlar kızı Reyhan’ı oldun. Çok şükür sevginizi, desteğinizi hissederek yine sizler için çok güzel işlerin içinde olmak ümidiyle yalnızca anlaşmam bittiği için ayrılıyorum. İyi kötü bütün yorumlarınızla öğrettiğiniz, öğrettirdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Hep var olun, var olun ki kusursuz olamasak bile sahip olduğumuz her kusurdan bir nebze arınalım. Gönlümüze su serpen sözünüzü, yok artık dedirten gücünüzü, dünyada ki bütün çirkinlikleri güzelleştiren gözünüzü, özünüzü, sizleri çok seviyorum. Nice kavuşmalarımız olsun, sürçülisan ettiysek affola”Yağız’ın başka projeye geçiş yapacağı ve bu dizinin Kuruluş Osman olacağı söylentiler arasında. Siddharth Nigam Kimdir? Dini Sevgilisi Aladdin hint dizisinde Aladdin karakterini canlandıran oyuncu Siddharth Nigam boyu, kilosu, yaşı, hobileri

Özge Yağız Yeminden Neden Ayrıldı?
Özge Yağız Yeminden Neden Ayrıldı?


Özge Yağız’ın Yemin dizisinden ayrılmasının kesinleşmesi üzerine Karamel Yapım Sıla Saraç oğluna yeni Reyhanı oynaması için teklif götürdü. Yemin dizisinin 3. sezonunda yeni Reyhan karakterini Sıla Saraç canlandıracak.

Yorum Bırakın