Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Leena Jumani kimdir?

Leena Jumani kimdir?


Ah kalbim Kum Kum Bhagya’da Tanu karakterini canlandıran hintli oyuncu Leena Jumani boyu, konusu, sevgilisi, dini, burcu ve dahası.


Mesleği: oyuncu model

Boyu 1.60 cm

Kilosu: 53 kg

Doğum tarihi 16 temmuz 1990

Doğum yeri Ahmedabad Gujarat Hindistan 

Burcu: Yengeç

Yaşı: 31

Dini: İslam

Hobileri: dans etmek

En sevdiği: renk beyaz

Medeni Hali: nişanlı 

Nişanlısı: iş adamı Rahul Sachdeva

Mango ve zara gibi giyim markalarını seviyor.

Bu arada oyuncu yeni bir dizide rol almaya başladı. 

Yaralı Kalbim özeti.

Leena Jumani kimdir?


Yeni dizisindeki karakterinin adı Paro. Leena yeni dizisindeki başrol karakteri için şunları söyledi: “Senaryodan gerçekten etkilendim. Hikayesi çok hassas. Paro aslında pazarda  hayvan gibi satılan kızlar için kullanılan bir terimdir.  Bu kızlar bebek doğuruyorlar ama eş statüsünde değiller. Harika bir karakter.” Dedi. Bu arada oyuncu ah kalbim dizisindeki olumsuz karakter üslütmeye de açık olduğunu hatta iyi bir seneryo ise çok farklı karakterler de canlandıra bileceğin söyledi. Jennifer Winget kimdir?

Bu arada oyuncu ah kalbimden ayrılma sebebini de açıkladı. “Senaristler karakterimi 51 yaşında göstermek istedi. Ben bunu kabul etmedim. Dizide yaşlı birini oynamak istemedim. Bu yüzden diziden ayrılma kararı aldı.” Dedi.

Leena Jumani Hindistanlı ama Müslüman bir oyuncudur. Ah kalbim dizisindeki Tanu karakteri ile çok sevildi. Oyuncu her ne kadar kötü bir karakter canlandırmış olsada normal hayatında iyi biridir.

Yorum Bırakın