Hint Magazin Öne Çıkan

Drashti Dhami ve Gurmeet Choudhary sevgilimiydi?

Drashti Dhami ve Gurmeet Choudhary sevgilimiydi?


Kanal 7’nin sevilen hint dizisi Geet Hui Sabse Parayi Yaralı Kalbim de Geet ve Maan karakterlerini canlandıran Drashti Dhami ve Gurmeet Choudhary çekimler sırasında aralarında neler oldu?


Drashti dhami ve Gurmeet Choudhary birbirine aşık oldu mu? Aralarında duygusal bir bağ oldu mu? 


Söylentilere göre Yaralı Kalbim hint dizisi çekilirken ikilinin arasında bir duygusal çekim olmuş. Aslında Drashti Dhami’nin Gurmeet Choudhary karşı daha ilgili olduğu söyleniyor. Tabiki aralarında birşey olduğunu her iki oyuncuda kesin bir dille reddediyor. Ama basına yansıyan haberler ikilinin arasında birseyler olduğunu doğrular nitelikte. Kanal 7’nin yeni dizisi belli oldu.

Drashti Dhami ve Gurmeet Choudhary sevgilimiydi?
Drashti Dhami ve Gurmeet Choudhary sevgilimiydi?

Kanal 7’nin sevilen hint dizisi Geet Hui Sabse Parayi Hindistan da 5 Nisan 2010 ile 14 Aralık 2011 yılları arasında çekilmiştir. Söylentilere göre Drashti Dhami’nin Gurmeet Choudhary karşı olan samimi davranışları Gurmeet’in eşi Debina Bonnerjee’nin hoşuna gitmemiş. Debina Bonnerjee Drashti Dhami ile konuşmuş ve Gurmeet Choudhary den uzak durmasını istemiş. Drashti Dhami de yanlış anlaşıldığını Gurmeet e o gözle bakmadığını söylemiş. Drashti Dhami hatta Gurmeet’in eşi Debina’nın bu şekilde düşüncesine üzülmüş. Ama Gurmeet böyle bir durumun yaşandığını kesin dille reddedip eşi Demina’nın kendisine ve mesleğine saygı duyduğunu söylemiş. Gurmeet Choudhary kimdir?


Başka bir kaynak ise çekimler sırasında Drashti Dhami Geet’in Gurmeet Choudhary Maan’ın evine yakın bir yerde ev tuttuğunu söyledi. Bu da daha çok karşılaştıkları anlamına geliyor. Sonuç itibari ile aralarında bir çekim duygusal bir bağ olmuş ama Debina eşini elinde tutmayı başarmış diyebiliriz. Gurmeet Choudhary, Debina Bonnerjee ile 15 Şubat 2011 de evlendi. Drashti Dhami ise eşi Neeraj Khemka ile 21 Şubat 2015 de evlendi.

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!