Öne Çıkan Türk Diziler

Gökberk Demirci Özge Yağız hakkında konuştu.

Gökberk Demirci Özge Yağız hakkında konuştu.

 

Gökberk demirci Özge Yağız hakkında neler dedi? Oyuncuyu ne korkuttu?


Yemin dizisindeki Emir ve Reyhan aşkı gerçek oldu. İkilinin sevenleri bu duruma çok sevindi. Gökberk Demirci ve Özge Yağız mutluluk dolu her anlarını hayranlarıyla paylaşıyor. Mutluluklarıyla ilgi odağı olan çift, yeni yılı da birlikte kutladı. 


Yemin’den ayrılarak Sol Yanım dizisinde başrol oynayan Özge Yağız, Gökberk Demirci ile her anını sosyal medyadan paylaşıyor. Büyük bir fan kitlesine sahip olan çift, geçtiğimiz günlerde evlilik yolunda olduklarını duyurdu.


Sosyal medyada Özge Yağız’ın fotoğrafına “En güzel yanım” yazarak kalp emojisi ile beğenen yakışıklı oyuncunun bu romantik halleri hayranları tarafından çok beğenildi. Helly Shah neden korktu.Gökberk demirciye özge yağız hakkında sorular soruldu. Ve oyuncu samimiyetle sorulara cevap verdi. 

Gökberk Demirci Özge Yağız hakkında konuştu.
Gökberk Demirci Özge Yağız hakkında konuştu.
Gökberk demirci özge yağız aşkının başlaması için ilk adımı kim attı? Gökberk Demirci “ilk adımı ben attım. Hatta bir çok kez ondan hoşlandığımı belli ettim. Onda karşılık verdi. Ama bir süre gizli tutmayı uygun gördük.” Dedi. Preetika Rao mutlu çünkü.


Ayrıca oyuncu çok mutlu olduklarını muhabirin neden bitti sorusuna ise dizide aşk bitti ger hayatta devam ediyor. Allah korusun çok mutluyuz biz dedi.


Geçtiğimiz günlerde özge yağıza evlilik teklifi eden oyuncuya tarih belirledinizmi diye soruldu. Oyuncu henüz tarih belli değil. İkimizde oyuncuyuz ve bu yüzden kendimizi akışa bıraktık dedi.   


Kim daha kıskanç sorusuna Gökberk demirci ben daha kıskancım diye cevap veriyor. 

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!