Hint Magazin Öne Çıkan

Aşk Bir Rüya setinde Kavga

Hint Dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Kız Kavgası.

Himt dizi setinde Neler Oluyor. Sheena Bajaj Ve Smita Singh arasında gerginlik.

Aşk Bir Rüya setinde Kavga
Hint Dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Kız Kavgası. Hint dizi setinde Neler Oluyor. Sheena Bajaj Ve Smita Singh arasında gerginlik.
Smita Singh Sheena Bajaj için “Tanrı onu korusun ve ona beyin versin,” dedi. Çoğu dizi oyuncusu birbiri ile anlaşamaz bu bilinmedik birşey değil. Aşk Bir Rüya Thapki Pyaar Ki dizisindede iki oyuncu birbiri ile geçinemiyor.
Dizinin çekildiği dönemde Aktör Smita Singh ve Sheena Bajaj sette kavga ettiler.

Aşk Bir Rüya setinde Kavga
Aşk Bir Rüya setinde Kavga


Peki bu nasıl oldu. Oyuncu Sheena bir taburede oturuyordu, bacağını esnetiyordu, prova yapan bir oyuncu, Sheena’ya doğru geri geri yürümeye başladı. Smita bunu gözlemledi ve tedirgin oldu. Aşk Bir Rüya Thapki Değişecek mi? Hint dizisi Thapki Pyaar Ki Aşk Bir Rüya’da Thapki karakterine hayat veren Jigyasa Singh’in yerini neden bir başkası alacak? 


Sheena bağırmaya başladı!

Smita ise Sheena’yi, oyuncuyu düşürmek amacıyla kasıtlı olarak bacağını uzatmakla suçladı. Bu yaşanan olay, sette bir çok kavgaya neden oldu. Oyuncu Sheena bajaj daha önce de bir dizi setinde Resham’la kavga etmişti.
Konuyu araştırmak için smitaya soru soruldu oyuncu ” sheena ile hiç bir sorunum yok. O bacağını Reshm’in yürüdüğü yere bilerek uzattı. Kameralar dahil olmak üzere sette bulunan herkes bunu gördü. Bir insan olarak, gözlerimin önünde yanlış bir şey yapıldığını görürsem, kesinlikle buna müdahale ederim. Onunla herhangi bir sorunum yok… Tanrı onu kutsasın ve ona biraz beyin versin! ” Siddharth Nigam Kimdir? Dini Sevgilisi Aladdin hint dizisinde Aladdin karakterini canlandıran oyuncu Siddharth Nigam boyu, kilosu, yaşı, hobileri


Ayrıca Sheena ile de temasa geçildi oyuncu, “O Her şeyi bilerek yapıyor. Aslında beni rahatsız ediyor! Onunla hiç bir şekilde kişisel bir şey paylaşmıyorum, makyaj malzemelerini bile. Buna rağmen o kişisel hayatımı yorumluyor. Ben ona güvenmiyorum. Onu her zaman görmezden geldim ama yine de beni rahatsız ediyor. Bu olay sırasında bile herkes beni destekledi. İnsanlara saçma sapan şeyler söylüyor. Bu konuds yasal yollara başvuracağım. ” dedi.

Yorum Bırakın