Hintli Oyuncular Kimdir? Öne Çıkan

Karan Vohra kimdir? Aşk Yakar Shaurya 

Karan Vohra kimdir? Aşk Yakar Shaurya 

Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar hint dizisinde Shaurya Khanna karakterini canlandıran hintli oyuncu Karan Vohra hakkında bilgi. Yaşı, boyu, kilosu, burcu, eşi, hobileri, ailesi, dini ve daha fazlası.


Gerçek adı: Karan Vohra


Mesleği: Oyuncu, Model, Girişimci


Boyu: 1,78 cm


Kilosu: 85 kg


Göz rengi: Koyu kahverengi


Saç rengi: Siyah


Doğum tarihi: 5 Ocak 1984


Yaşı: 2021 tarihine göre 37 


Burcu: Oğlak 


Oyuncu ilk çıkışını Koi Aane Ko Hai korku dizisi ile yaptı. Bu dizide sadece bir bölümde görüldü. 
Daha sonra 2016 da Mehak Zindagi Ki Aşk Yakar da başrolde yer aldı.


Babasının adı: Bilinmiyor


Annesinin adı: Renu Vohra


Kardeşleri: Komal Bohra, Kunal Vohra (Oyuncu)


Dini: Hinduizm


Hobileri: Jimnastik yapmak, Seyahat etmek


En sevdiiği yiyecekleri: Sağlıklı ev yemekleri


Favori aaktör Hrithik Roshan


Favori Kadın Oyuncsu: Deepika Padukone


En sevdiği renkler: Siyah, Gri, Kraliyet Mavisi

Medeni durumu: evli


Eşi: Bella Vohra 


Evlilik Tarihi 28 Ocak 2012 


Çiftin çocuğu yok.

Karan Vohra’nın kötü alışkanlığı var mı? Evet var.
Karan Vohra sigara kullanıyor mu?: Bilinmiyor

Karan Vohra alkol kullanıyor mu?: Evet

Karan Vohra, Delhi’de bir sağlık kulübüne sahip. Sağlık kulübünün adı Kore GYM. 2008’deki Bay Hindistan Dünya Yarışmasına katıldı. Oyuncu bir fitness tutkunu.


Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar’ın bitimine yakın Karan Mumbai’ye taşınmaya karar verdi.  Gösterinin sona ereceği haberinin açıklanmasından sonra oyuncunun seteki ruh hali kasvetliymiş.


Aktör, “Ben bir Delhi çocuğuyum ve ‘Mehek’i almamın birincil nedeni, çekimin benim şehrimde olmasıydı.  Delhi’de çekim yaparken sektörden tamamen koptum.  Mumbai’ye sadece ödül törenleri ve toplantılar sırasında gelirdik.

İlgi odağı olmaktan uzaktık ve neredeyse bir uzaylı gibi hissettim. Şimdi sektördeki insanlarla tanışmak için sabırsızlanıyorum. Hemen yeni bir projeye atılmak istemiyorum. Burada işlerin nasıl yürüdüğünü incelemek için zaman ihtiyacım var. 

Karan Vohra kimdir? Aşk Yakar Shaurya 
Karan Vohra kimdir? Aşk Yakar Shaurya Küçük kardeşim Kunal zaten Mumbai’de ve annem iki şehir arasında gidip geliyor. Artık tüm aile bir arada olacak.” dedi.


Ancak 2012 yılında evlenen oyuncunun eşi Bella bir hava yollarında çalıştığı için merkez ofisten ayrılamaz. Bu yüzden oyuncu eşini Delhide bırakıyor. Sebebi ise şöyle açikladı: “Eşim bir havayolu şirketinde çalışıyor ve Mumbai’ye taşınmak onun için zor olacak. Bella’nın merkez ofiste çalışması gerektiğinden, Delhi ve Mumbai arasında gidip gelecek.” Akıllara çiftin arasında sorun mu var diye getiriyor.

Setteki Skandal hakkında ne dedi?


Aşk Yakar Zindagi Ki Mehek setinde eşinizin Samiksha Jaiswal’i tokatladığı söylendi. Bu haber hakkında ne ne söylemek istersiniz?  “Karım ve Samiksha iyi arkadaşlar. Şov dünyasında lider çiftler her zaman hedef alınmaz mı? Bu söylenenler doğru değil” dedi. Ve bu haberi yalanladı.


Oyuncu ayrıca “Hepimiz insanız ve bazen duygular ön plana çıkıyor. Bunun bir gösteri olduğunu biliyoruz ve sadece oynuyoruz. Bir süreliğine kahraman olduğumu hayal edebilirim ama ben olgun bir insanım. Kendimi kaptırmam.  Bir karım olduğunu biliyorum ve sorumluluklarımın tamamen farkındayım.” diyerek bitirdi.

Karan Vohra kimdir? Aşk Yakar Shaurya devamı..


Dizi bittikten sonra 2020 yılında Zindagi Ki Mehek Aşk Yakar başrol oyuncuları Zee5 deki bir dijital projede 1 bölüm yer almak için aynı karakterler ile tekrar bir araya geldi. Şuan Karan Vohra yeni bir projede yer alıyor. Hatta bazı markalar için modellik yapmaya da devam ediyor. Oyuncu Zindagi Ki Mehek dizisinden sonra 

Krishna Chali London 2018, 2019 yapımı dizide yer aldı. Şimdi ise Pinjara Khubsurati Ka 2020 yapımı dizide yer alıyor. Ve dizi halen devam ediyor.Dizi Colors tv de yayınlanan Romantik temalı bir 

Dizinin Yönetmeni: Arşad Han

Üretim yeri: Mumbai 

Başrol oyuncuları

Riya Sharma dizide Dr. Mayura Omkar Shukla aka Minti karakterini canlandırıyor. 

Sahil Uppal dizide Omkar Shankar Shukla aka Omi karakterini canlandırıyor. 


Karan Vohra dizide ACP Raghav Shastri karakterini canlandırıyor. 

Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki dizisinde Dhruv Pandey karakterinin annesini canlandıran Jaya Bhattacharya dizide Manjari Shankar Shukla karakterini canlandırıyor. 


Pinjara Khubsurati Ka dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan oyuncular arasında Bıçak Sırtı Swaragini’de Swara karakterini canlandıran Helly Shah da yer alıyor. Ama Oyuncu Ishq Mein Marjawan 2 dizisindeki Riddhima Vansh Raidinghania karakteri ile katıldı. 


Pinjara Khubsurati Ka dizisinin konusu ise şöyle
Güzelliğinin bir lanet gibi olduğu Mayura adında güzel bir kızın hikayesi anlatılıyor. Hayatı boyunca güzelliğiyle toplum tarafından takdir edilmiş, ancak hiç kimse onu yakından tanımak için çaba sarf etmemiştir. 


Zengin erkekler onunla evlenmek için kapısını çalmış ama kimse onun iç güzelliği ile ilgilenmemiş. Herkes onun dış görünüşü ile ilgileniyor. Ama Mayura çalışkanlığıyla tanınmak, yükseklere çıkmak ve hayaller kurmak istiyor. 

Bu yönünü bilmeyen tanımak istemeyen bir adam ile olmak istemiyor. Ablası Megha ise Mayura kadar guzel değildir ve bu yüzden hayatı boyunca alay konusu olmuştur. Tüm hayatını, dünyanın her zaman övdüğü ve omuzlarında taşıdığı Mayura’nın gölgesinde geçirmiştir.

Yeni dizisi hakkında bilgiAma sonra üniversitede Omkar’ın onu fark etmesi ve güzelliğine hemen aşık olmasıyla Mayura’nın tüm dünyası alt üst olur. Mayura İhtiyacı olan herkese yardım eden, fakirlere cömertçe bağışta bulunan ve ihtiyaçlarını karşılayan en iyi insan olarak bilinir. Ama Omkar’ın herkesten sakladığı bir yönü vardır.

Oda onun bir kontrol manyağı olması. İster nesne ister insan olsun güzel olan her şeyi sever ve ona sahip olmak ister. Peki, Omkar hayatının önemli bir parçası veya kocası olduğunda Mayura’nın hayatı nasıl değişecek? 

Mayura’nın uçmak istediği kanatları kesilecek ve en acımasız adam olan Omkar onu bir kafese kapatılacak. Dizinin hikayesi gerçekten güzel. 

Yorum Bırakın