Hint Magazin Öne Çıkan

Gautam Rode dava açtı?

Gautam Rode dava açtı?

Gautam Rode İki Yabancı Saraswatichandra da Saras karakterini canlandıran hintli oyuncu kime neden dava açtı?


Aktör Gautam Rode her zaman tartışmalardan uzak durdu. Oyuncu sektörde iyi çalışmaya kendini adamış bir aktör olarak biliniyor. Aktör geçenlerde bir inşaatçı tarafından kandırıldı. Oyuncu, Goregaon, Ariisto Sommet’te bir yer aldı ve inşaatçı Bay Atithi Narendra Patel ile 3 senede içinde oraya bir daire dikmesi için anlaştı. Ama inşaatçı sözünde durmadı. Oraya dairenin temellerini bile atmadı. Üstelik aldığı parayı da iade etmedi.


Tüm hikayeyi anlatan Gautam, “Ona istediği tutarı ödedim. Bu, banka hesap özetimle teyit edilebilir. . Atithi Narendra Patel’in şirketin ana yöneticisi ve sahibi olduğu Ashvi geliştiricileri adına devlete vergi dahil yüklü bir ödeme yaptım. Bana ısrarlarım sonucu rastgele slab oranlarının yazılı olduğu belgeler yolladılar. Daha sonra bu belge ile eşleşmeyen başka bir gelge ortaya çıkardılar” Dedi.

Gautam Rode dava açtı?
Gautam Rode dava açtı?


Hatta inşaatçı oyuncuya kesinlikle şu zamana kadar dairenin bitmiş olacak diye yalanda söylemiş. Gautam inşaatçı ile olan WhatsApp yazısmalarının da elinde olduğunu söyledi. Oyuncu Aynı inşaatçı tarafından 2 kez kandırıldı ve dolandırıldı.


Oyuncu sözleşmeyi iptal etti ancak ödediği paralar kendisine geri ödenmedi.


Gautam Rode: “Binanın inşası ya da paramın iadesi hakkında olumlu yanıt alamayınca ve bir yıldan fazla sabırla bekledikten sonra, Ekonomik Suçlar Kanadına gittim ve inşaatçıya karşı dava açtım. Çok acı çektim, ancak yargı sistemine tam inancım var ve adaleti sağlayacağımdan eminim.” Dedi.

Yorum Bırakın