Hint Magazin Öne Çıkan

Shrenu Parikh projesi durduruldu

Shrenu Parikh projesi durduruldu

Tatlı Bela’da Aasta olarak yer alan oyuncu, Ishqbaaaz dizisi ile de oldukça tanınan biri. Shrenu Parikh geçtiğimiz günlerde “sosyal medyada paylaşım yapmak istemiyorum” dedi.

 Shrenu Parikh Geçen yıl temmuz ayında Corona’ya yakalanmış bir kaç gün hastanede yattıktan  sonra evinde kendisini izole ederek iyileşmişti.

 Shrenu Parikh: “herkes akıl sağlığını korumalı.

 Ve ayrıca bu zorlu zamanlarda birbirinize yardım etmeye çalışmalıyız” dedi. Hintli oyuncu Shrenu yeni bir proje için çekim yapmaya başlamak üzereydi, ancak Mumbai’de çekimler durduruldu. Böyle oluncaya oyuncunun yeni dizisi süresiz olarak ertelendi. 


Shrenu, “Proje yani yeni dizim şu anda beklemede ve bu, maddi kayıplara uğramış oyuncular için zorlu bir aşama. Şikayet etmek istemiyorum çünkü kayıplarımız şu anda günlük bahislerden hoşlanan insanların yaşadıklarıyla karşılaştırıldığında hiçbir şey değil.  Birçok insan günde iki öğün yemek ayarlamakta zorlanıyor ve etrafımda bu kadar çok acı çeken insan gördüğümde çok üzülüyorum” dedi.

Shrenu Parikh projesi durduruldu
Shrenu Parikh projesi durdurulduGenellikle sosyal medyada oldukça aktif olan oyuncu, sosyal medyayı şu anda yardım mesajlarına bakmak için kullanıyor.  Shrenu “Başkalarına yardım etmek için mesajları bakıyorum. Onun haricinde sosyal medyada hiçbir şey paylaşmak istemiyorum. Eğlenceli fotoğraflarımızı, Tatil fotoğraflarımızı ya da bunlara benzer şeylerin paylaşılma zamanı değil. Pandeminin ikinci dalgası ülkemizde gerçekten yıkıcı oldu ve çoğumuz sevdiklerimizi COVID-19’dan dolayı kaybettik.

Kendimi bu stresli zamanlarda muhtaçlara yardım ederek övgüye değer bir iş çıkaran farklı şehirlerdeki gönüllü ekiplerle birlikte hareket ederek geçiriyorum.” Dedi. 

Yorum Bırakın