Hint Dizileri Öne Çıkan

Barun Sobti’nin yeni dizisi Kayıp Taş dizi analizi

Barun Sobti’nin yeni dizisi Kayıp Taş dizi analiziDhwani ve Sahir evli mutlu bir çifttir. En azından Dhwani mutlu bir evliliği var sanıyordu. Taki kardeşi Payal’in sırlarını çözene kadar. 


Payal ablasına her sene olduğu gibi bu doğum gunundede bir supriz hazırlar ama bu sefer ablasına bir tatil köyünde 2 günlük kaçamak hazırlamıştır. Dhwani o tatil köyüne eşi sahir ile birlikte gider. Zaman geçtikçe Payel’in hala onlara katılmamış olması Dhwani’yi korkutur. Kardeşinin başına birşey gelmiş olmasından korkar ve kardeşini bulmak için ip uçlarını takip eder. Karşında 3 şüpheli vardır. Biri kardeşinin eski erkek arkadaşı Ryan. Payal’den ayrıldıktan sonra Ryan, onu tatil köyünde yalnız bırakıp gitmiştir. Payalin ortadan kaybolmasında birinci şüpheli Ryandır.
İkinci şüpheli ise kahya Somnath’dır. Somnath, Payal kıyafetlerini değiştirken onu sinsice izlemiştir. ve başına birşey gelmiş olması ortaya çıktığında oradan gizlice memleketine kaçmaya çalışmıştır. Yaralı Kalbim baştan sona özeti.

Barun Sobti'nin yeni dizisi Kayıp taş Dizi analizi
Barun Sobti’nin yeni dizisi Kayıp taş Dizi analizi
3. Şüpheli ise Sahir’dir. Dhwani’nin eşi Payal’in Kayınbiraderi’dir. Bu 3 şüpheliden hangisimi Payal’i öldürdü? Payal’i Dhwani’nin eşi Sahir öldürdü. Sahir Eşini aldatıyordu. Üstelik eşi’nin kız kardeşiyle. Ve bu gerçeği Dhwani’nin öğrenmesini istemiyordu. Onun için ne büyük bir yıkım. Yaralı Kalbim dizisi için ani karar? Jennifer Winget kimdir?Bir garip aşk Ispkknd da Arnav Singh Raizada karakterini canlandıran oyuncu Barun Sobti bu gerilim dizisinde kötü adamı oynuyor. Dizi 2020’nin Aralık ayında çekildi. Toplamda 5 bölümden oluşan Web dizisinin her bölümünün gösterim süresi 20 dk. The Missing Stone Web dizi oyuncuları


Bidita Bag dizide Dhwani karakterini canlandırıyor


Barun Sobti dizide Sahir karakterini canlandırıyor


Rashi Mal dizide Payal karakterini canlandırıyor


Saqib Ayub dizide Ryan karakterini canlandırıyor


Vitthal Kale dizide Somnath karakterini canlandırıyor


Pallavi Patil dizide Hema karakterini canlandırıyor 

Yorum Bırakın