Hint Magazin Öne Çıkan

Jigyasa Singh, Manish Goplani Sevgilimi?

Jigyasa Singh, Manish Goplani Sevgilimi?


Aşk Bir Rüya Thapki Pyar Ki oyuncuları Jigyasa Singh ve Manish Goplani tekrar çıkmaya mı başladılar.

Aşk Bir Rüya hint dizisinde Bihaan Pandey ve Aryaan karakterlerine hayat veren oyuncu Manish Goplani ile dizide Thapki karakterine hayat veren oyuncu Jigyasa Singh çekimler sırasında bir ara çıktılar ama bunu her zaman inkar etmişlerdi. Ama sevgili olduklarını inkar etselerde bu basının gözünden kalmamıştı. Rehaan Roy Kimdir? Thapki Pyar Ki Aşk Bir Rüya da Monty Shekhawat rolünü canlandıran oyuncu hakkında bilgiler.

Jigyasa Singh, Manish Goplani Sevgilimi?
Jigyasa Singh, Manish Goplani Sevgilimi?

İkili daha sonra diziye kabir karakteri ile giren sehban azimden sonra yollarını tamamen ayırdılar. Hatta sosyal medyada birbirlerini takip etmeyi de bırakmışlar.Şuanda ise manish Goplani ve jigyasa singh instagram hesaplarından tekrar birbirlerini takip etmeye başladılar. Hatta ikili birbirlerinin paylaşımlarının hemen hemen hepsini beğeniyor. Vishal Jethwa kimdir? Thapki Pyar Ki de Prince Shekhawat karakterini canlandıran oyuncu Vishal Jetwa’yı tanıyalım. 


İkilinin şuan tekrar çıkmaya başladıklarına dair bilgi basına yansımamış yani bu konuda kesin bir bilgi yok.
Ama şunu söyleyebiliriz Manish Goplani ile jigyasa singh tekrar konuşmaya başlamış buda heran aralarında aşkın tekrar başlayabileceğinin habercisi. Bu arada Ankit Bathla yani aşk bir rüyada duruv karakterini canlandıran oyuncu eski rol arkadaşları olan jigyasa singh ve manish goplaniyi instagram hesabından takip etmiyor.


Manish Goplani de ankit bathla’yı instagram dan takip etmiyor. Ama jingasingh Ankit Bathla onu takip etmesede instagram dan oyuncuyu takip ediyor. Jigyasa Singh corona virüs nedeni ile çekimlerine ara verilen Shakti dizisinde Heer karakterini canlandırıyor. Ve oyuncunun dizisi çekimlere tedbirler alarak başladı. Manish Goplani de Aap Ke Aa Jane Se dizisinde Ghoonghru / Krish Asthana / Kshitij karakterini canlandırıyor. Daha önce ise Dedektif Didi ve Yeh Teri Galian dizisinde yeraldı.


Jigyasa singh ve Manish Goplani Tekrar sevgili olsun istermiydiniz?

Yorum Bırakın